Geheel appartement

Living CUBE Tabata Station

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Living CUBE Tabata Station

Appartement | Gratis wifi
Appartement | Woonruimte
Appartement | Privékeuken
Appartement | Badkamer | Een douche, handdoeken
Appartement | Gratis wifi

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 438 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Living CUBE Tabata Station

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt gratis wifi en een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer is voorzien van een douche. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Living CUBE Tabata Station Apartment Tokyo
Living CUBE Tabata Station Apartment
Living CUBE Tabata Station Tokyo
Living CUBE Tabata Tokyo
Living Cube Tabata Tokyo
Living CUBE Tabata Station Tokyo
Living CUBE Tabata Station Apartment
Living CUBE Tabata Station Apartment Tokyo

Over deze buurt

dit appartement ligt in Kita, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Ueno, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
1-15-1, Higashi Tabata, Kita, Tokyo, Tokyo, 114-0013

In de buurt

  • Yanaka Ginza-winkelgebied
    Yanaka Ginza-winkelgebied
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Sumida-rivier
    Sumida-rivier
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • St Maarten and St Martin
    Museum Asakura Choso
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Rikugi-park
    Rikugi-park
    5 min. rijden - 1.7 km
  • Textielstad Nippori
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Tabata - 4 min. wandelen
  • Station Akado-shogakkomae - 11 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 56 min. rijden

Restaurants

  • マクドナルド
    5 min. wandelen
  • Starbucks
    4 min. wandelen
  • BECK'S COFFEE SHOP
    4 min. wandelen
  • コメダ珈琲店
    6 min. wandelen
  • いろり庵きらく
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Living CUBE Tabata Station?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Living CUBE Tabata Station inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Living CUBE Tabata Station uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Living CUBE Tabata Station?

Dit appartement ligt in Kita, op 1,5 km van Textielstad Nippori en op 5 km afstand van Tokyo Dome en Sensō-ji-tempel. Uenopark ligt op 2,8 km. Station Tabata ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Akado-shogakkomae is het 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Living CUBE Tabata Station