Hotel MONday Haneda Airport is gelegen in Ota, een buurt in Tokio niet ver van de luchthaven. Keizerlijk paleis van Tokyo en Red Brick Warehouse zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Roppongi Hills en Markt van Toyosu. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
3-6 Haginaka, Ota-ku, Tokyo, Tokyo, 144-0047
In de buurt
Anamori Inari-schrijn
12 min. wandelen - 1.0 km
Kamata Hachiman-schrijn
5 min. rijden - 2.4 km
Haneda Innovatiestad
16 min. wandelen - 1.4 km
Ota City General Gymnasium
3 min. rijden - 1.8 km
Zepp Haneda
4 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Station Otorii - 3 min. wandelen
Station Tenkubashi - 18 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 13 min. rijden
Restaurants
はま寿司
3 min. wandelen
bb.q OLIVE CHICKEN cafe
2 min. wandelen
Restaurant, Cafe & Bar
5 min. wandelen
カフェ・ベローチェ
2 min. wandelen
ゆで太郎 大鳥居店
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel MONday Haneda Airport
Hotel vlak bij Baai van Tokio
Hotel MONday Haneda Airport biedt onder andere gratis vervoer naar de luchthaven en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Een automaat, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Een lift en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 102 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tussen 04.00 uur en 09.00 uur
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 2.500 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: JPY 1.800 per persoon
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 2017
Kamervoorzieningen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie biedt een beperkte schoonmaakservice. De schoonmaakservice vindt elke 3 dagen plaats voor boekingen van 3-6 nachten en eens per 7 dagen bij een verblijf van 7 nachten of meer. Bij een verblijf van 1-2 nachten wordt geen schoonmaakservice aangeboden. Het dagelijks omwisselen van handdoeken en ophalen van afval is zonder extra kosten voor alle boekingen beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1800 per persoon
Betaald parkeren: JPY 2500 per dag (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel MONday Haneda Airport?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel MONday Haneda Airport?
Vandaag, 13 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel MONday Haneda Airport van één nacht voor twee volwassenen op 28 sep. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 2500 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel MONday Haneda Airport inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel MONday Haneda Airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel MONday Haneda Airport een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is tussen 04.00 uur en 09.00 uur vervoer naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel MONday Haneda Airport?
Dit hotel ligt in Ota, op 1 km van Baai van Tokio en op 15 km afstand van Tokyotoren en Congrescentrum Tokyo Big Sight. Ook Ohi-renbaan en Sengakuji-tempel liggen op 15 km afstand. Station Otorii ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Tenkubashi is het 18 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.