Business Hotel Crescent

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Tokyo

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Business Hotel Crescent ligt in Nakano, een wijk in Tokyo. Keizerlijk paleis van Tokyo en Tokyotoren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Dierentuin Ueno. Ga naar Nationaal stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Yomiuriland, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
Nakano Ku Nakano 3 3 4, Tokyo, Tokyo Prefecture, 164-0001

Lokaal vervoer

  • Station Higashi-koenji - 7 min. wandelen
  • Station Nakano - 11 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 60 min. rijden

Restaurants

  • 麺屋えん寺
    5 min. wandelen
  • 豚骨蒼翔
  • 博多ラーメン ばりこて
  • 中華特色料理 櫻花
  • つけ麺 澤神

Over deze accommodatie

Business Hotel Crescent

Hotel vlak bij Nationale tuin Shinjuku Gyoen
Vlak bij Yoyogipark biedt Business Hotel Crescent alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Business Hotel Cresent
Business Hotel Crescent Hotel
Business Hotel Crescent Tokyo
Business Hotel Crescent Hotel Tokyo

Veelgestelde vragen

Waar staat Business Hotel Crescent?

Dit hotel ligt in Nakano, op 5 km afstand van Centraal Park van Shinjuku, Hoofdstedelijk regeringsgebouw van Tokio en Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio. Ook Omoide Yokocho en Park van Okubo liggen op 5 km afstand. Station Higashi-koenji ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Shin-nakano is het 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

6,8