Gehele woning
mano mano / Sumoto Hyōgo
Fotogalerie voor mano mano / Sumoto Hyōgo





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer190 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Grand Mercure Awaji Island Resort & Spa
Grand Mercure Awaji Island Resort & Spa
- Zwembad
- Spa
- All-inclusive
- Kinderzwembad
8.2 van 10, Zeer goed, 507 beoordelingen
De prijs is € 95
24 feb - 25 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
1275619
Over deze buurt

Sumoto, Hyōgo
In de buurt
Takataya Kahei-park22 min. rijden - 13.3 km
Akashi Kaikyo-brug44 min. rijden - 47.7 km- Awaji World Park Onokoro11 min. rijden - 7.3 km
- Otsuka-kunstmuseum38 min. rijden - 37.2 km
- Nijigen No Mori-park40 min. rijden - 40.7 km
Lokaal vervoer
- Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 125 min. rijden
Restaurants
- マクドナルド イオン洲本店7 min. rijden
- はま寿司洲本店5 min. rijden
- Cheese & Pizza Works Awajishima7 min. rijden
- たまご屋さんちのたこ焼き6 min. rijden
- かっぱ寿司 洲本店5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over mano mano / Sumoto Hyōgo
Beoordelingen
10








