Foto van Marc De Vos

Hostels in Stekene

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Stekene

Hostel Uppelink

9.2 van 10, Fantastisch, (156)
'Perfect gelegen voor een uitje in Gent. We hadden een kamer met 3, met een prachtig uitzicht. Gedeeld sanitair is netjes en in orde (goede douches). Vriendelijk personeel. Enige minpunt: geen fruit bij ontbijt (gewoon een appel, banaan of appelsien ware tof geweest).'
De prijs is € 75
inclusief belastingen en toeslagen
17 aug - 18 aug
Hostel Uppelink

KaBa Hostel

8.6 van 10, Uitstekend, (53)
'allemaal helemaal goed en vriendelijk!'
De prijs is € 87
inclusief belastingen en toeslagen
27 jul - 28 jul
KaBa Hostel
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Stekene

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Stekene?
Deze geweldige accommodaties in de omgeving, die goede beoordelingen ontvangen van onze gasten, hebben budgetvriendelijke prijzen waar je misschien wel blij van wordt: Van der Valk Hotel Gent - op 29,8 km afstand van het hart van Stekene. Bij dit hotel kun je profiteren van gratis wifi, een restaurant en een bar.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Stekene?
Wanneer je eropuit wilt trekken en op verkenning wilt gaan, is goed weer altijd beter. Daarom volgt hier wat informatie die je misschien handig vindt: De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Stekene is 810 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Stekene?
Stekene staat vooral bekend om de musea. Verken de natuur op plekken als Recreatiepark De Ster, Familiepark Harry Malter en Plantentuin. Culturele trekpleisters zijn onder andere Verbeke Foundation, Cultuurcentrum Belgica en Witte's Museum. Locals doen hun inkopen bij Waasland Shopping.
Wat is de beste manier om naar Stekene te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in Stekene in de buurt en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vluchten zoeken naar de dichtstbijzijnde luchthaven, Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen), op 29,6 km afstand van het centrum van de stad. Een andere optie is de luchthaven van Brussels Airport (BRU), 47,4 km verderop.