Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Art Boutique Hotel Monopol ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in St. Moritz. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Schiefe Turm St. Moritz en Rhätische Bahn. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Olympia Bobrun en Kulm Golf St. Moritz. Ovaverva Zwembad en Spa en Bahnmuseum Albula zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwschoenwandelen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor St. Moritz
Via Maistra 17, St. Moritz, GR, 7500
In de buurt
Schiefe Turm St. Moritz
3 min. wandelen - 0.3 km
St. Moritzersee
6 min. wandelen - 0.4 km
Rhätische Bahn
8 min. wandelen - 0.7 km
Chesa Futura
3 min. wandelen - 0.3 km
Segantini Museum
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station St. Moritz - 8 min. wandelen
Luchthaven Zürich (ZRH) - 179 min. rijden
Restaurants
Restaurant Hauser
2 min. wandelen
Caffè Spettacolo
9 min. wandelen
Crystal
1 min. wandelen
Kulm Country Club Bar
5 min. wandelen
Chesa Veglia
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Art Boutique Hotel Monopol
Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij St. Moritzersee
Bij Art Boutique Hotel Monopol zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en shoppen ter plaatse. Verwen jezelf met een massage, een body scrub of aromatherapie bij Wellavista, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Mono Restaurant, serveert ontbijt en diner. Naast een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis vervoer vanaf het treinstation, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een lift
Een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Conciërgeservice, een computerstation en een kruier/portier
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 69 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en badjassen, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Designer toiletartikelen en haardrogers
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Deze accommodatie is lid van Preferred Hotels & Resorts.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein voor CHF 30 per nacht; reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
Gratis shuttleservice vanaf het treinstation
Overdekt lang parkeren ter plaatse (CHF 30 per nacht)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Mono Restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Bubbelbad
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Buiten
Dakterras
In de bergen
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Zweedse massages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Gebouwd in 1911
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Gratis kranten op werkdagen
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 7 april tot 31 mei.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CHF 30 per huisdier, per nacht (maximum CHF 30 per verblijf)
2 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 140.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 80.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.45 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): CHF 30 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: CHF 30 per nacht (op 150 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: CHF 30 per huisdier, per nacht, maximum CHF 30 per verblijf
Toeslag voor babybed: CHF 80.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: CHF 140.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Kinderen jonger dan 16 jaar worden niet tot de fitnessruimte en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Art Boutique Hotel Monopol
Art Boutique Hotel Monopol St. Moritz
Art Boutique Monopol
Art Boutique Monopol St. Moritz
Art Boutique Monopol St Moritz
Art Boutique Hotel Monopol Hotel
Art Boutique Hotel Monopol St. Moritz
Art Boutique Hotel Monopol Hotel St. Moritz
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Art Boutique Hotel Monopol?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van CHF 30 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij Art Boutique Hotel Monopol?
Vandaag, 6 mrt. 2026, kost een verblijf bij Art Boutique Hotel Monopol van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 569, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Lang parkeren is beschikbaar voor CHF 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Art Boutique Hotel Monopol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Art Boutique Hotel Monopol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Art Boutique Hotel Monopol?
Dit luxe hotel ligt in het centrum van St. Moritz, op 10 minuten wandelen van Schiefe Turm St. Moritz en St. Moritzersee. Ook Berry Museum en Chesa Futura liggen op 5 minuten wandelen. Station St. Moritz ligt op 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Art Boutique Hotel Monopol
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 238 van 303 beoordelingen
10 - Uitstekend
238
Gastenscore: 8 - Goed. 57 van 303 beoordelingen
8 - Goed
57
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 303 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 303 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 303 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Marc
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you are in need of a fantastique hotel in the centre.....with a 5 stars Welness.....dont look anywere els...One adress : Monopol.
Marc
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
HIRVOE
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic
HIRVOE
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jason
1 feb 2026
Jason
3 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Jessica
9 jan 2026
Jessica
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Thuc
Reisde met familie
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, great location, great staff.
Thuc
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tommie
10 dec 2025
Tommie
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Julia
29 okt 2025
Clean room
Julia
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Omotayo
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent view. Staff was great. Breakfast and Dinner were amazing.
Omotayo
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Arturo
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un excelente trato y un mejor servicio en todos los aspectos
Arturo
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
EDUARDO
28 sep 2025
EDUARDO
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A little slice of heaven
Beautiful hotel right in the midst of amazing St. Moritz. Views are incredible from the 6th floor Sky Bar and Spa. Outstanding service.
Richard
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Christine, Anthem
Reisde met partner
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel in the middle of St Moritz. Close to everything, except the train. Although they provide transportation to the train station, so that was wonderful! Staff was so nice and accommodating. They helped us with everything we needed to make our stay perfect. The rooftop bar was a great place to reset and admire the view. Wonderful place to stay!
Christine
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Romeo
Reisde met familie
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simply amazing!
Everything was perfect! Clean, comfortable and great staff support! Pool is awesome and rooftop bar/restaurant has an amazing view. Definitely we will come back soon!
Romeo
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
BRONWYN, Robina
Reisde met partner
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely hotel, with a bar that looks over the lake.
The room was spacious and had everything you needed.
The staff were friendly and helpful.
The hotel has a free shuttle from train station which was much appreciated
Would highly recommend staying here
BRONWYN
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
MANABU
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても良い。スタッフは親切で、景色の良いサウナが特に良かった。
MANABU
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Victoria
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice but really hot rooms
Victoria
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Martin
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Karen
Reisde met partner
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, nice views and the spa was great!
Karen
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Stephen, West Hollywood
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and very comfortable. Welcoming staff. Transport to and from railway station provided. Good breakfast buffet.
Stephen
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Marcy
9 sep 2025
Marcy
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Don
Reisde met familie
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were all super nice and immediately helped with all our requests and needs. The gratus pickup and transfer to the hotel was appreciated after a long travel day. We were upgraded to a spectacular room with the best lake and mountain views. The room was spotless, comfortable and nice extras. The spa facilities are unbelievable and relaxing. The location is perfect to walk and see the sights and the shops are plentiful. We thank all who helped us have a memorable stay.
Don
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
HIROSHI
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
HIROSHI
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Lars-Göran, Trelleborg
Reisde met partner
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bra läge med ca 15 minuters promenad till tågstation. Mycket bra frukost.
Lars-Göran
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gorgeous hotel
Beautiful hotel with amazing staff.
Robert
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Tetsuro
Reisde met familie
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten