Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis
Summary:
A Minor Distraction
The Space:
This beautifully decorated St. George Plantation home has amazing beach access and offers exclusive amenities including community pools, tennis courts, nature trails, bicycle paths, and a fitness center. A Minor Distraction offers the best of the Island at an exceptional value!
Nestled among native Florida vegetation, this beautifully decorated and comfortable beach home provides privacy and seclusion with family and friends in a fantastic location steps from the white sandy beach, community clubhouse, pool, and bicycle/walking paths! Take a nap in the amazing hammock on the screened porch featuring beautiful teak furniture, or splash in the surf of the Gulf of Mexico and look for shells on the beach. Everything you need, including Island shops, restaurants and nightlife is at your fingertips.
The exterior of this property offers under-house concrete parking, a covered entry, an enclosed hot/cold outdoor shower, a screened porch, a fish cleaning area, a park-style grill, and the shaded beach access path (located next to the home) allows for easy and direct passage to the sandy white beach!
Stairs in the enclosed foyer provide access to the floors above. The first floor features two well-appointed bedrooms that share the east full bathroom. All bedrooms offer private access to screened deck areas. The second floor of this home offers a beautifully decorated open living/dining/kitchen area with sparkling Gulf views. The living area offers plenty of comfortable seating and a TV, (no cable streaming only), your group will enjoy making memories as you share meals together at the large farmhouse table. An additional three barstools are along the bar that separates the kitchen from the living area. The spacious kitchen is equipped with everything needed to prepare beachside feasts. Beach gear credit is included with this home - book a stay and get your choice of kayaks, paddleboards, beach chairs, and more!
ST. GEORGE PLANTATION AMENITIES
-Fitness center
-Tennis courts
-Two community pools
THINGS TO KNOW
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Plantation, een wijk in St. George Island, en ligt bij de zee. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals St. George Lighthouse en Orman House Historic State Park. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Downtown Books & Purl en Apalachicola Chocalate Company een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor St. George Island
Beschikt Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Plantation bevindt zich op enkele stappen van St. George Island Beach en op 2,9 km van Sikes Cut. Ook St. George Lighthouse en St. George Island Visitor Center liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Beautiful home near the beach with community pool, gym, tennis
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 11 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 11 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Josh H.
31 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice home easy walk to beach
22 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bobbie
31 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The house is in a great location with direct access path to the beach. There is plenty of room, the kitchen is equipped for cooking and baking, the beds are comfortable and the outdoor decks were welcoming. One of my favorite aspects was the large windows surrounding the house.. the views were beautiful making it feel as if you were in a luxurious treehouse on the beach. The neighborhood of St George Plantation has lots of amenities and the secluded beach is definitely a plus.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lauren Y.
28 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful!
Beautiful property. Easy walk to the beach. We had a wonderful time!
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jay G.
27 nov 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Thanksgiving
Love staying at the beach. Love being with my family. There is plenty to do or do nothing at all.
5 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chris S.
21 feb 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great visit to SHI
We had a great time. Wish I had booked directly with VACSA and saved the 300 Vrbo booking charge, especially since all the messaging was with VACSA.Would definitely go back.
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joshua F.
5 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A Minor Distraction
This house was very clean. It has a very short walk to the beach which was great with kids. The screened in porches make for a great extra living space.
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christy H.
30 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Family Vacation SGI
Weather was great. Loved the house. Plenty of room. Path to beach beside the house.
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marion B.
19 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great week
We enjoyed this house with a well equipped kitchen. The big screened porches off second and third floors were so nice. We were a short walk away from the beach via a path next to the house. We used both community pools. Would rent agin if we come back to St George Is
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bonnie C.
12 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect Family Vacation Home
From the moment we reserved until the moment we checked out, everything was wonderful. Communication with the property management group, Vacasa, was clear and prompt. Upon arrival, we noted how clean and well-appointed the house was. The layout of the home was perfect for our family (grandparents, parents, children). Such an easy walk to the beach made it nice for carrying what we needed. And, it was a quick walk back to the house if we forgot something. It was easy and convenient to cook meals at the house because of how well-appointed the kitchen was. We would def rebook for our next trip to SGI!
6 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michelle P.
10 aug 2025
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie