Gehele woning

Vila Ora

4.0-sterrenaccommodatie
Deze villa met een keuken ligt op wandelafstand van Boulevard van Split

Fotogalerie voor Vila Ora

Binnenplaats
Deluxe appartement | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Binnenplaats
Deluxe appartement | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Deluxe appartement | 1 slaapkamer, luxe beddengoed, donsdekens, Tempur Pedic-bedden

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele woning

1 slaapkamerMax. aantal: 540 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 230
inclusief belastingen en toeslagen
21 aug - 22 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Vila Ora

Deze villa met een keuken ligt op wandelafstand van Boulevard van Split
Deze rookvrije villa beschikt over een tuin en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in deze villa van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een Tempur-Pedic bed en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een eetruimte en een zitruimte.
Deze villa heeft 3 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een haardroger. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus. Alle bedden met een Tempur-Pedic-matras hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.

In deze villa in Split is wifi gratis. Elke lcd-televisie van 100 cm heeft digitale zenders.

Talen

Kroatisch, Engels

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Donzen dekbed
  • Luxe beddengoed
  • Slaapkamer
  • Tempur-Pedic-matras

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Lcd-tv van 100 cm met digitale zenders

Buiten

  • Gazon
  • Terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Leuningen in de gangen
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een treinstation

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • 3 units
  • Geluiddichte muren
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Toegang via buitengalerij
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang, elektrisch deurslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.86 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Vila Ora Villa Split
Vila Ora Split
Vila Ora Villa
Vila Ora Split
Vila Ora Villa Split

Over deze buurt

Kaart
Kninska 21, Split, 21000

In de buurt

  • Nationaal Kroatisch Theater - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Boulevard van Split - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Kathedraal van Sint-Domnius - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Paleis van Diocletianus - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Haven van Split - 15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Split Station - 14 min. wandelen
  • Split (SPU) - 35 min. rijden

Restaurants

  • ‪Kantun Paulina - ‬4 min. wandelen
  • ‪kava 2 - ‬2 min. wandelen
  • ‪St Burek - ‬4 min. wandelen
  • ‪Šetač - ‬2 min. wandelen
  • ‪Focaccina - ‬4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vila Ora?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Vila Ora?

Vandaag, 20 aug. 2025, kost een verblijf bij Vila Ora van één nacht voor twee volwassenen op 21 aug. 2025 min. € 225,01, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Vila Ora inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Vila Ora uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Vila Ora?

Deze villa ligt in Grad, op 10 minuten wandelen van Nationaal Kroatisch Theater, Boulevard van Split en Paleis van Diocletianus. Ook Haven van Split en Strand Bacvice liggen op 2 km afstand. Split Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Split is het 26 minuten wandelen.

Beoordelingen over Vila Ora

Beoordelingen

8,6

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 25 beoordelingen

8,8/10

Netheid

8,2/10

Personeel en service

9,6/10

Voorzieningen

9,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

10/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

Maya

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Pros: great area. Bed in the main room was super comfortable with nice sheets. The place was very clean and equipped with anything we would need for the kitchen. Location was excellent – seven minutes walking from old town and just a few minutes from a delicious brunch place. Cohen‘s – communication was not great. I emailed question, I’ll be at not relevant, before the stay through Expedia and they didn’t answer. Also did not connect with me at all before the reservation. I was told to call half an hour before arrival and I called about 7 times before anyone picked up. When she did pick up, she was pretty Kurt, and got upset with me for not checking in earlier, even though I hadn’t gotten the link. When I called her to ask her something from the room, again, pretty blunt and not pleasant. While the place was clean, it could use some updating. We had four towels for the four of us and they were ripped and holy. There was no fitted sheet for the pullout couch and the duvet covers were not the same size as the duvet. There was AC but it didn’t really cool the apartment. So nice location and place, but very tainted by meh service and amenities that could be easily updated.
2 nachten verbleven in augustus 2025

10/10 – Uitstekend

shane

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good stay. Nice and clean. Enjoyed our time.
5 nachten verbleven in september 2024

8/10 – Goed

Mari

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Good location with a few shortcomings.

We thought this might have some of the facilities of a small hotel. Unfortunately it’s purely an apartment block. It is well maintained and clean so no complaints there. It is also located centrally. The key challenge for us was that there is no place to leave luggage. Split is a busy place in the summer. If you come of a sailing boat early in the morning or if you have a flight late in the afternoon, this place is not convenient as there is no place to leave your luggage. The other quirk is that they insist on receiving passport copies outside of the hotels.com app. They say they don’t have access to it. I found that strange.
1 nacht verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Celine

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était bien ! L’hôte est très disponible et réactif. Merci
4 nachten verbleven in augustus 2024

8/10 – Goed

Susan

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
Bra läge med både butiker och restauranger runt hörnet, endast några minuters promenad ner till hamnpromenaden Riva. Bra utrustat kök. Lugnt och tyst samt en mysig trädgård i skugga.
4 nachten verbleven in juni 2024

8/10 – Goed

Oliver

Reisde met een groep
Positief: Netheid, comfort kamer
Bra men dålig kommunikation från ägaren
7 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Aisling

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
property and location great
7 nachten verbleven in augustus 2023

10/10 – Uitstekend

Nina

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this place!! Adorable set up and perfect location. Super clean and was great for our short stay. The outdoor area was so cute and check in was very easy. Everything functioned properly.
1 nacht verbleven in augustus 2023

8/10 – Goed

Eimear

Positief: Voorzieningen
Great apartment in a great location.
2 nachten verbleven in augustus 2023

6/10 – Redelijk

Jennifer

Reisde met familie
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer

Schön aber laut

Das Apartment war zwar sehr schön, doch leider war es sehr hellhörig und das Bett extrem schlecht.
4 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Johan

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

En lägenhet i toppskick med härlig innergård

Ordentligt boende med hög standard och behaglig temperatur. Innegården är pedantiskt skött och är en oas i staden. Det enda minus var att det inte fanns fler än en skärbräda.
5 nachten verbleven in juni 2023

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Comfort kamer
2 nachten verbleven in augustus 2022

10/10 – Uitstekend

Grenfell

1 nacht verbleven in september 2021

10/10 – Uitstekend

Jana

Zakenreiziger, Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in mei 2021

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
7 nachten verbleven in september 2019

8/10 – Goed

Mads Buch

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hurtig og nem kommunikation (på fint engelsk) med udlejer. Pænt og rent. Ligger fint ift den historiske del af Split. Nemt ift parkering.
2 nachten verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Peter

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Michael

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Chadi

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very kind and helpful owner.
3 nachten verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Astrid

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Siisti, kodikas huoneisto loistavalla paikalla!

Huoneisto oli siisti ja viihtyisä. Yhteyden hotelliin sai viesteillä (whatsapp) hyvin enndn matkaa ja sen aikana. Hotels.com kuvauksessa oli luvattu päivittäinen siivous ja selvisi, ettei hotelli ole tarjonnut sellaista palvelua. Kuitenkin he lähettivät siivoojan kahdesti viikon aikana, kun asiasta viestiteltiin. Yhteyshenkilö oli ystävällinen ja hyvin avulias. Kyyti lentokentältä järjestyi heidän kauttaan (300 kunaa). Kyyti oli odottamassa kentällä, kun tulimme illalla lasten kanssa. Talon pihalla oli kiva juoda kahvi aamulla ja se oli turvallinen lapsille portin ansiosta.
7 nachten verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Rami

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfekt boende för en familj!

Rent ock snyggt! Vänligt bemötande! Toppenläge!!
1 nacht verbleven in juli 2019

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
All the rooms were smoking rooms and no reception and no one around on the property. We had to make phone call to owner of the Villa to open the door for us.
1 nacht verbleven in juni 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 nachten verbleven in mei 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
4 nachten verbleven in mei 2019

10/10 – Uitstekend

Tatyana, London UK

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Quiet Villa Near Old Town Split

Very modern, newly renovated in old Villa, everything walkable. Only issue is that it is a bit dark during day.
1 nacht verbleven in september 2018