Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Paleis van Diocletianus
La Porta Luxury Rooms ligt op een steenworp van Boulevard van Split en Haven van Split. De accommodatie biedt een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Airconditioning
Gratis wifi
Wasvoorzieningen
Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 174
€ 174
inclusief belastingen en toeslagen
1 jul - 2 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
La Porta Luxury Rooms bevindt zich in Oude stad van Split, een wijk in in Split, en ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het strand. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Natuurhistorisch Museum en Maritiem Museum van Kroatië zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Split
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Paleis van Diocletianus
La Porta Luxury Rooms ligt op een steenworp van Boulevard van Split en Haven van Split. De accommodatie biedt een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Een kluis bij de receptie, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Porta Luxury Rooms hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De accommodatie rekent 100 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 12 november tot 1 maart.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per dag (op 500 meter afstand)
De accommodatie berekent een toeslag van 100 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer, raambeveiliging en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Porta Luxury Rooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Porta Luxury Rooms?
Vandaag, 28 jun. 2026, kost een verblijf bij La Porta Luxury Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 1 jul. 2026 min. € 174, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij La Porta Luxury Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Porta Luxury Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt La Porta Luxury Rooms een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45 per kamer.
Waar staat La Porta Luxury Rooms?
Deze bed & breakfast ligt in Oude stad van Split, vlak bij Oostpoort en Paleis van Diocletianus. Ook Boulevard van Split en Haven van Split liggen op 10 minuten wandelen. Split Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Split is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Porta Luxury Rooms
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 228 van 356 beoordelingen
10 - Uitstekend
228
Gastenscore: 8 - Goed. 96 van 356 beoordelingen
8 - Goed
96
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 356 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 356 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 356 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karon
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a really lovely stay. Toni was so welcoming and the room was beautiful. Great location for exploring this wonderful city.
Karon
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janie
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was super friendly and helpful.
Janie
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rosa
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente habitación y magnífico desayuno en Bokeria.
Rosa
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andreas
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastgeber sehr hilfsbereit und flexibel (frühere Ankunft als offiziell angegeben, vor 14h), hat Gepäck hochgetragen, da kein Fahrstuhl (3. Stock), kostenloses Zimmer-Upgrade, mit tollem Blick zur Stadt- und Hafenseite, jedoch nachts auf der Straße sehr laut
Andreas
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toni was a helpful and gracious host. He helped carry our bags upstairs. The rooms are wonderful and it’s literally across the street from the Diocletian Palace. I will go back!
Marie
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, comfy bed. Excellent service! Staffs are helpful and nice! Would recommend!
Marie
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nancy
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel très accueillant et attentionné. La chambre était très propre. L’hôtel est situé au 4e étage et il n’y a pas d’ascenseur. Très bien situé près de la vieille ville.
nancy
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent, friendly welcome, wonderful room, great balcony - superb location
Richard
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anthony
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Anthony
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benno
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vielen Dank an Toni. Bester Mann. Er hilft mit Gepäck und Parkplatz Suche. Und hat Tipps für gute Restaurants. Gern wieder. Große Empfehlung...
Benno
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DOO SAN
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was the best. Close to the local market and the palace entrance. It was very close to ferry and shuttle bus terminal. The communication with the host was very easy and prompt in response. The room is on slightly smaller end, but it didn't bother me at all. Perfect place for short stays in Split.
DOO SAN
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keqin
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is in a great location. Easy access to nearby attractions. Toni was so helpful during our time stayed at this place. He was very helpful and responded timely. When we encountered a parking issue one evening, he quickly helped us resolve it. We are so thankful for his assistance!
Keqin
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for a fantastic price. Toni was amazing host. Just note it’s on a 6th floor and no elevator.
Carlos
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janice
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location, clean and modern suite
Janice
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super easy and accommodating check-in, perfect wee space for our one night!
Michelle
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jing-Fang
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge - precis vid muren, stort trevligt rum, väldigt hjälpsam och trevlig personal som fixade både transfer och tidig incheckning.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love rooms and staff is super friendly
Samantha
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sean
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toni is a great host, made the trip super smooth.
Sean
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Douglas
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toni was very helpful and attentive. 10/10 would definitely stay here again! The balcony view is great!
Douglas
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
15 okt 2025
Comfortable room, central location, but a lot of stairs!
Anthony
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
EDUARDO
3 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel céntrico con buenas Buenas instalaciones
Hotel cómodo, limpio. Buen desayuno y céntrico.
EDUARDO
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caitlin
11 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and accommodating management, incredible central location, beautiful view from the balcony room! I would absolutely stay here again.
Caitlin
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was just across the street from the Diocletian palace in Split and a 5-10 minute walk to the ferry harbor. The host was very helpful and carried my suitcase up the 4 flights of stairs. Very nice place to stay.
Maria
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location and a great place to stay
This is a great place to stay. It’s in a great location. We had a room with a balcony and a view over the sea and Diocletian’s Palace which was definitely worth paying a bit extra for. Toni, the owner, was very responsive. I would definitely recommend.