Dosundoldam House ligt in Seogwipo-Stad, een wijk in Seogwipo. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Seogwipo Maeil Olle-markt. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Nationaal Park Hallasan en Sanbangsan-berg. Ga naar Jeju World Cup-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Jeju Shinhwa World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seogwipo
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Dosundoldam House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dosundoldam House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Dosundoldam House?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Seogwipo-Stad, op 5 km afstand van Seogwiposigimjeong Cultural Center, Yakcheonsa-tempel en Jeju Waterwereld. Ook Jeju World Cup-stadion en Egongtto-watervallen liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.