Fotogalerie voor Villa Masha is a detached house, very finely accommodating 6 to 7 persons





Villa Masha is a detached house, very finely accommodating 6 to 7 persons biedt onder andere een wasserij.
Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 6 120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Masha is Detached House Very Finely Accommodating 6 7 Persons
16346
Over deze buurt
deze villa ligt in Seget. Bezoek Historisch Gebied van Trogir en Noordpoort, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Groene Markt en Kaštel Stari Oude Vismarkt. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen.

Seget Vranjica, Splitsko-dalmatinska županija
In de buurt
- Historisch Gebied van Trogir - 8 min. rijden - 6.9 km
- Groene Markt - 8 min. rijden - 6.9 km
- Hoofdplein Trogir - 10 min. rijden - 6.9 km
- Kathedraal van Sint-Laurentius - 10 min. rijden - 6.9 km
- Haven van Trogir - 10 min. rijden - 8.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pizzeria Coccolo - 7 min. rijden
- Beach Bar "Tropic - 6 min. rijden
- Bistro Kalma - 10 min. rijden
- Salt - 10 min. rijden
- Villa Mediterana Hotel & Restaurant - 12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Masha is a detached house, very finely accommodating 6 to 7 persons
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
12 externe beoordelingen