Villa Lignea ligt in Sebatu. Bezoek Paleis van Ubud, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Apenbos van Ubud en Mount Batur. Jungle Swing en Aloha Ubud Swing zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sebatu
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Voorzieningen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta
Entertainment
Smart-tv
Eten en drinken
Maaltijdbezorging
Meer
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: IDR 100000 als je incheckt tussen 22.30 uur en 06.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: IDR 100000 als je incheckt tussen 22.30 uur en 06.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Lignea Sebatu
Villa Lignea Bed & breakfast
Villa Lignea Bed & breakfast Sebatu
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Lignea over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Lignea?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Lignea van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 134, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Lignea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Lignea inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van IDR 100000 kun je bij deze accommodatie tussen 22.30 uur en 06.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Lignea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Villa Lignea?
Deze bed & breakfast in Sebatu ligt op 3 km afstand van Gunung Kawi Sebatu Tempel, Tirta Empul-tempel en Tegallalang Handicraft Center. Ook Bali Pulina en Gunung Kawi-tempel liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.