Geheel appartement

PINN s7W11

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

PINN s7W11 ligt in Chuo-ku, een wijk in Sapporo. Bezoek Televisietoren van Sapporo, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Odori-park en Nakajima-park. Ga naar Sapporo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor IJsstadion van Makomanai Sekisui Heim, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Sapporo
Meer appartementen in Sapporo
Kaart
11-2-24 Minami 7 Jonishi, Sapporo, Hokkaido, 064-0807

In de buurt

  • Een levendige winkelstraat met verlichte borden en een overdekte doorgang.
    Winkelstraat Tanukikoji
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een besneeuwde stadsstraat met een hoge toren, straatverlichting en mensen die lopen.
    Odori-park
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een rustig meer met bootjes, een roeiboot met twee personen en een hoog hotelgebouw op de achtergrond.
    Nakajima-park
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Diverse zeevruchten, waaronder kreeften, op ijs.
    Nijo markt
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Susukino Street
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Soen - 3 min. rijden
  • Tramhalte Nishisen Roku Jo - 7 min. wandelen
  • Sapporo (OKD-Okadama) - 33 min. rijden

Restaurants

  • サンドイッチ工房 サンドリア
    7 min. wandelen
  • Asian Bar RAMAI 札幌中央店
    7 min. wandelen
  • らーめん五丈原 本店
    5 min. wandelen
  • 西神カレー 札幌まちの中店
    7 min. wandelen
  • ごまそば遊鶴 南8条店
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

PINN s7W11

  • Appartement vlak bij Odori-park
  • PINN s7W11 ligt in de buurt van Winkelstraat Tanukikoji en Nakajima-park en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij PINN s7W11 bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
    • Kitchenettes, koelkasten en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Toilet met elektronisch bidet

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 11 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij PINN s7W11?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij PINN s7W11 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij PINN s7W11 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat PINN s7W11?

Dit appartement ligt in Chuo-ku, op 15 minuten wandelen van Susukino Street, Odori-park en Winkelstraat Tanukikoji. Ook Winkelcentrum Odori Bisse en Stedelijk Museum van Sapporo liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Nishisen Roku Jo ligt op 7 minuten wandelen en naar Tramhalte Higashi Honganji Mae is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.