BLUESEA Es Bolero ligt vlak bij het strand in Santanyí. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Cala d'Or. Ga naar Strand van Caló des Moro en Playa Cala Llombards als je liever de natuur intrekt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Botanicactus en Son Mesquidassa. Bekijk onze reisgids voor Santanyí
Carrer d'es Parc de la Mar, 6, Santanyi, Mallorca, 7660
In de buurt
Jachthaven van Cala d'Or
6 min. wandelen - 0.6 km
Strand van Caló des Moro
30 min. rijden - 22.0 km
Playa Es Trenc
42 min. rijden - 35.3 km
Caló des Pou
3 min. wandelen - 0.3 km
Caló de ses Egos
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 31 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 62 min. rijden
Restaurants
Egos Restaurant & Beach Club
5 min. wandelen
Terrassa Porto Cari
12 min. wandelen
Nevada
3 min. wandelen
Tony's Bar
3 min. wandelen
Yates's
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
BLUESEA Es Bolero
Aparthotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Jachthaven van Cala d'Or
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij BLUESEA Es Bolero. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Naast een speeltuin en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
3 buitenzwembaden en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een outdoor tennisbaan, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een tafeltennistafel
Meertalig personeel, conciërgeservice en een pool- of biljarttafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij BLUESEA Es Bolero hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kitchenettes met koelkasten, broodroosters en kookplaten
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Balkons of terrassen, kookgerei, borden en bestek en waterkokers
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij BLUESEA Es Bolero. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Buffetmaaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 08.00 uur en 20.00 uur
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Gratis kinderactiviteiten onder toezicht
Kinderzwembad
Speelplaats
Restaurants ter plaatse
RESTAURANTE BUFFET
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Bad
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon/terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje (toeslag)
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Telefoon
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Gratis kinderactiviteiten onder toezicht
Kinderzwembad
Outdoor tennisbaan
Sportschool
Tafeltennis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 etage
1 gebouw
35 units
Gebouwd in 1988
Mediterrane architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 31 oktober tot 21 maart.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 18 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 18 (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor kamerkluis: EUR 12 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt BLUESEA Es Bolero over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij BLUESEA Es Bolero?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij BLUESEA Es Bolero inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij BLUESEA Es Bolero uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt BLUESEA Es Bolero een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 20.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 18 per persoon.
Is BLUESEA Es Bolero all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat BLUESEA Es Bolero?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Santanyí ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Caló des Pou en Jachthaven van Cala d'Or. Ook Caló de ses Egos en Caló de ses Dones liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over BLUESEA Es Bolero
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
9,2
Locatie
7,0
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 37 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 37 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Tariq
19 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fint området
Jättefin området, vattnet är ganska kallt i maj men det går att simma
Tariq
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Louise
12 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great value for money, a simple room but clean & had everything we needed. The animation team were excellent at encouraging my teenage boys to join in & having something to occupy them. Bar & dining room staff all excellent.
Louise
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Jamie
31 mei 2025
Negatief: Communicatie
The complex was pretty good but there was a lot of loud groups. We had our clothes and towels stolen from outside our rooms. Rooms were clean and basic. Pool was good.
Jamie
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Aaron
19 sep 2022
Positief: Netheid, communicatie
Negatief: Comfort kamer
Stay at Martha’s rather than Bolero
First room had faulty air conditioning but the tan were great and did move us, although Es Bolero rooms very old and dated, both rooms smelled damp and musty. Good location and plenty of free parking available on street.
Aaron
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Stefan
20 apr 2025
Negatief: Comfort kamer, communicatie
Nee lass mal
Laut bis sehr laut man kann nicht schlafen ,parken sehr teuer , Betten katastrophal, nee definitiv keine Wiederholung
Stefan
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Quentin
11 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Trop bon sejour all incluse en studio . Le mobilier est rustique mais en bon etat . Le menage et les lits sont fais tous les jours . Le buffet est correct avec un thème chaques jours. All inclusive bar classic Valentina est une super barman qui nous a accueilli tout le sejour avec le sourire ! Les piscines sont top , les animateurs et animation sympa . On pourrait revenir sans problèmes !
Quentin
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Alicia
19 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
No esta mal
La habitación aunque un poco anticuada es cómoda y confortable. Está bien equipada.
Zona de piscina un poco pequeña y si no vas pronto no hay sitio.
Alicia
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 mei 2024
Negatief: Comfort kamer, communicatie
El sofá cama es lamentable,deberían renovarlo cuanto antes
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Julie
16 sep 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We will not be staying here again no cleaning done in our apartment , our sun beds not washed or the floors around the complex. I had to ask for sheets to be changed after a week In that heat. The chamber maids where lovely. You did get clean towels every day.
Julie
10 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
6 okt 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leider eine Enttäuschung...
Dreckige Ecken, Ameisen, miefige Schränke, absolut schlechte Küchenausstattung und die Reinigung ließ auch zu wünschen übrig... wir würden ein Appartement im Es Bolero auf keinen Fall wieder buchen!