Aparthotel
TERRAZAS BY YALP
Fotogalerie voor TERRAZAS BY YALP





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
2 slaapkamersMax. aantal: 560 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
TERRAZAS BY YALP
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over gratis parking. Elk aparthotel beschikt over gratis wifi. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
TERRAZAS BY YALP heeft 2 kamers. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

HOTEL BIULÚ
HOTEL BIULÚ
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Kinderzwembad
- Gratis wifi
8.8 van 10, Uitstekend, 166 beoordelingen
De prijs is € 79
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: MXN 5000 per verblijf
- Schoonmaakkosten: MXN 500 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Schoonmaakkosten: MXN 500 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Over deze buurt

Calle Carrizal 905, Santa Maria Huatulco, Oax., 70987
In de buurt
El Zócalo2 min. wandelen - 0.2 km
Bahía de Santa Cruz18 min. wandelen - 1.6 km
Playa Santa Cruz20 min. wandelen - 1.7 km- Mercado Tres de Mayo2 min. wandelen - 0.2 km
- Bocana del Rio Copalita Archaeological Zone13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Huatulco, Oaxaca (HUX-Internationale luchthaven Bahias de Huatulco) - 20 min. rijden
Restaurants
- El Grillo Marinero1 min. wandelen
- El Sabor de Oaxaca2 min. wandelen
- Los Portales3 min. wandelen
- Pollo San Gerardo2 min. wandelen
- Restaurante Tauro1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over TERRAZAS BY YALP
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
3 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
3 nachten verbleven in december 2025








