Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Carlota by Holiday Rental Management
Deze rookvrije villa beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook barbecues. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een gemeubileerd terras. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Deze villa heeft 3 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een privézwembad en een kluis. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Alle kamers in deze villa met 5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderopvang (toeslag)
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Een restaurant
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd terras
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Kluisje
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 14 per persoon per week. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar.
Schoonmaakkosten: EUR 250 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35.00 per voertuig (retour)
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Zwembadtoeslag: EUR 50 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, parking ter plaatse en toegang tot het verwarmde zwembad te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 42528/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Carlota Holiday Rental Management Canico
Carlota Holiday Rental Management Canico
Carlota Holiday Rental Management
Carlota Rental Management
Carlota By Rental Management
Villa Carlota by Holiday Rental Management Villa
Villa Carlota by Holiday Rental Management Santa Cruz
Villa Carlota by Holiday Rental Management Villa Santa Cruz
Over deze buurt
deze villa ligt in Santa Cruz. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Cristo Rei en Fort van Sao Tiago. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Jachthaven van Funchal en Garajau Kabelbaan. Jardim Botânico da Madeira en Complexo Balnear Barreirinha zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz
Rua Eugenia Brandão de Melo 209, Santa Cruz, 9125-055
In de buurt
Ponta da Oliveira
9 min. rijden - 3.8 km
Garajau Kabelbaan
10 min. wandelen - 0.9 km
Cristo Rei
12 min. wandelen - 1.0 km
Pinnacle-uitkijkpunt
3 min. rijden - 2.3 km
Palheiro Golf Club
3 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Funchal (FNC-Cristiano Ronaldo) - 10 min. rijden
Restaurants
Grill Traineira Steakhouse
18 min. wandelen
Bar Cristo Rei do Garajau
13 min. wandelen
Frango da Guiia 2
5 min. wandelen
Tabaca
18 min. wandelen
Casa de Pasto das Eiras
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Carlota by Holiday Rental Management over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Carlota by Holiday Rental Management?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Carlota by Holiday Rental Management inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Carlota by Holiday Rental Management uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Carlota by Holiday Rental Management een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35.00 per voertuig.
Waar staat Villa Carlota by Holiday Rental Management?
Deze luxe villa in Santa Cruz ligt op 2 km afstand van Garajau Kabelbaan, Cristo Rei en Road of Christ the King. Ook Pinnacle-uitkijkpunt en Ponta da Oliveira liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Villa Carlota by Holiday Rental Management
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,8
Netheid
8,0
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Brigitte
Reisde met familie
9 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
Wunderschöne grosszügige Villa. Gut gelegen mit toller Aussicht. Terasse ist sehr gross und schön möbiliert. Sehr gut und gemütlich eingerichtet.
Wir würden diese Villa sofort wieder buchen und hoffen der Lift funktioniert bis dann. Pool benötigt auch langsam eine renovation.
Brigitte
7 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
18 okt 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Great 10 days away.
The complete experience was great. The management team provided us with all the info needed to ensure a family holiday (young family) with the likes of Cots, car seats and highchair details all covered. The property is class, great location and near to all local services as required. Would advise having a hire car to get around the island but all in I would highly recommend this Villa to anybody but especially with kids as the pool is a big hit.
Thomas
9 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
James
5 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Would definitely return!
Absolutely beautiful villa. Impeccably furnished with a fantastic pool and stunning views. It was very clean and well equipped, but we did struggle with the pillows which we all found uncomfortable. Such a minor issue though when the place was so impressive otherwise. We've stayed in lots of villas over the past few years and this was definitely the best. Friendly and helpful management company too!