Ocean Pacific Lodge bevindt zich in Westside Santa Cruz, een wijk in in Santa Cruz, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het strand. Bezoek Santa Cruz Beach Boardwalk, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Monterey Bay en Capitola Beach. Monterey Bay National Marine Sanctuary Exploration Center en Boardwalk Bowl zijn ook een bezoek waard. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals surfen/bodyboarden of walvissen spotten. Buitenpret gegarandeerd dus! De centrale ligging van dit motel is populair. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz
Monterey Bay National Marine Sanctuary Exploration Center
3 min. wandelen - 0.3 km
Santa Cruz Main Beach
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
San Jose, California (SJC-Internationale luchthaven Norman Y. Mineta San Jose) - 43 min. rijden
Restaurants
Las Palmas Taco Bar
4 min. wandelen
Boardwalk Bowl
9 min. wandelen
Ideal Bar & Grill
7 min. wandelen
Jack O'Neill Restaurant & Lounge
7 min. wandelen
De La Hacienda Taqueria
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ocean Pacific Lodge
Motel vlak bij Santa Cruz Beach Boardwalk
Ocean Pacific Lodge biedt onder andere een wasserij en 2 bubbelbaden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een automaat, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Een lift en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het zwembad, de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 56 kamers bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 43 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
3 etages
Gebouwd in 1992
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 25
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: USD 25
Speciale incheckinstructies
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 30 per huisdier, per dag, naast een borgsom van USD 100 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan USD 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 250.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 100 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: USD 30 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: USD 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: USD 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: USD 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Aangrenzende kamers zijn beschikbaar voor standaard kamers met kingsize bed of 2 queensize bedden voor een extra toeslag van USD 50 per boeking per nacht.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ocean Pacific Lodge
Ocean Pacific Lodge Santa Cruz
Ocean Pacific Santa Cruz
Pacific Lodge
Pacific Ocean Lodge
Ocean Pacific Hotel Santa Cruz
Ocean Pacific Lodge Motel
Ocean Pacific Lodge Santa Cruz
Ocean Pacific Lodge Motel Santa Cruz
Veelgestelde vragen
Beschikt Ocean Pacific Lodge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Ocean Pacific Lodge?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Ocean Pacific Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Ocean Pacific Lodge?
Ja, bij Ocean Pacific Lodge zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 100 per verblijf en een toeslag van USD 30 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ocean Pacific Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Tegen een bedrag van USD 25 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ocean Pacific Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van USD 25 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Ocean Pacific Lodge?
Dit motel ligt in Westside Santa Cruz, op 15 minuten wandelen van Pacific Avenue en Santa Cruz Beach Boardwalk. Monterey Bay ligt op 2 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ocean Pacific Lodge
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 776 van 1338 beoordelingen
10 - Uitstekend
776
Gastenscore: 8 - Goed. 321 van 1338 beoordelingen
8 - Goed
321
Gastenscore: 6 - Redelijk. 152 van 1338 beoordelingen
6 - Redelijk
152
Gastenscore: 4 - Matig. 46 van 1338 beoordelingen
4 - Matig
46
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 43 van 1338 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
43
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met een groep
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely amazing location, easy walk to the beach and boardwalk, Beach volleyball, the super long dock, and electric bike rentals and the coastal bike path right there. Easy to get to downtown, lots of food options, and even a convenient store within walking distance. A little rough around the edges with the room and pool quality, but very reasonable for the price. Would definitely stay there again, my teenager loved it too. I love being able to hear all the kids playing on the soccer field.
David
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alexander
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The facility was clean and well maintained. Hotel desk clerk was attentive and they had disposable toothpaste packets for us, since we forgot ours. Room was clean. Bed was comfy. Short walk to the beach. All in all a great place to stay.
Alexander
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Monica
Reisde met familie en kleine kinderen
13 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service
No, shampoo no hands soap no shower tub the water was running out side of the shower terrible experience,, ☹️
Monica
3 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Debra
Reisde met familie en kleine kinderen
13 apr 2026
Positief: Personeel en service
Room was decently clean. The floor could have been cleaner. Very close to the beach. The plantation shutters on the windows was a bad idea. The light from the outside shined into the room making it difficult to sleep. Pool and hot tub are nice but very crowded.
Debra
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Alma, los angeles
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place it was close to everthing
Alma
1 nacht verbleven in april 2026
4/10 – Matig
Rowena Nina
Reisde met familie
13 apr 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking is okay. Our room smells old
Rowena Nina
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met partner
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The room is always clean, changed towels and linens straightened . Garbage cleaned everyday. I was greatly satisfied with the staff.
Elizabeth
3 nachten verbleven in april 2026
4/10 – Matig
jan
8 apr 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, voorzieningen
Just OK front desk was nice
jan
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Emma
Reisde met familie en kleine kinderen
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and a property that you can tell the staff work hard to keep clean and nice. This was our third stay as a family and we will come back.
Emma
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
JENIFFER JOY
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Option to check in early with a fee
JENIFFER JOY
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nancy, Melissa
Reisde met familie
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here before and its always has been a wonderful experience
Nancy
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Lauren, Carbondale
Reisde met familie en kleine kinderen
1 apr 2026
Positief: Personeel en service
Location is great, beds were fine
Lauren
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Sonya
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stay on 3rd floor if you don’t want to hear kids running around
Bring your own water/drinks as the vending machines were sold out everyday
Rooms come with lotion, body wash and shampoo attached in bathroom.
Pool area was spacious and nice. They have 2 hot tubs so that was nice to see
Easy 5 minute walk to the beach
Sonya
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sandra
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and great location. Very clean room. Old beachy place, but can’t beat it!
Sandra
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Krista
Reisde met familie en kleine kinderen
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, easy walking to food and beach, friendly staff.
Krista
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rebecca
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Older hotel but clean and in a great location.
Rebecca
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Svetlana
Reisde met familie en kleine kinderen
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and friendly staff. Walkable access to the beach.
Svetlana
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lara
Reisde met huisdieren, Reisde met familie en kleine kinderen
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Will definitely return- great location, pet friendly, spacious room and helpful staff.
Lara
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rebekah
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, clean and conveniently located on bay strip . Nice pool and hot tub. Will stay again !!
Rebekah
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Aaron
Reisde met familie en kleine kinderen
22 mrt 2026
Stayed there for 5 nights and every night was noisy. Could hear neighbours yelling and fighting on one side and stomping and moving furniture around above us. They actually give you earplugs on the table when you arrive so it must be an issue. I needed them. Pool and hot tubs were nice. Location was great.
Aaron
5 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Dianne
20 mrt 2026
Dianne
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Lilium, Seattle
19 mrt 2026
Lilium
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Latrice
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen