Bungalows Huerta del Mar ligt in Santa Cruz. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij La Tovara Nationaal Park en Eilanden en Beschermde Gebieden van de Golf van Californië. Daarnaast kun je ook Volkstheater Ali Chumacero en Museo Regional de Nayarit bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Santa Cruz
Tepic, Nayarit (TPQ-Amado Nervo National) - 107 min. rijden
Restaurants
La Paliza
2 min. rijden
Cocina Economica Santa Cruz
8 min. rijden
El Mexicano Restaurante
16 min. wandelen
Ramada La Cumbre
8 min. rijden
Ramada Leos Sta Cruz De Míramar
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Bungalows Huerta del Mar
Hoogtepunten van de accommodatie
Bungalows Huerta del Mar biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Tuinmeubelen en houtskoolgrills
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Lakens van Egyptisch katoen en pillowtopmatrassen
Badkamers met badkuipen of douches en zeep
Ledtelevisies van 32 inch met streamingdiensten en digitale zenders
Beschikt Bungalows Huerta del Mar over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Bungalows Huerta del Mar?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Bungalows Huerta del Mar van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Bungalows Huerta del Mar?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van MXN 299 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Bungalows Huerta del Mar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Bungalows Huerta del Mar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Bungalows Huerta del Mar?
Deze villa in Santa Cruz ligt op 4,9 km van Matanchén Dock en op 15 km afstand van La Tovara Nationaal Park en Strand van Bahía de Matanchén. Ook Crocodile Sanctuary Kiekari en Playa Las Islitas liggen op 15 km afstand.