Geheel appartement
SHELL SEA B & B
Appartement in Santa Catalina, op wandelafstand van Santa Catalina Voetgangerspromenade
Fotogalerie voor SHELL SEA B & B





Geheel appartement
1 slaapkamer Max. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

SHAMAR LODGE
SHAMAR LODGE
- Keuken
- Gratis wifi
- Wasservice
- Receptie 24/7
De prijs is € 56
4 aug - 5 aug
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SHELL SEA B B
SHELL SEA B & B Apartment
SHELL SEA B & B Santa Catalina
SHELL SEA B & B Apartment Santa Catalina
Over deze buurt

AVENIDA CIRCUNVALAR SATA CATALINA, Santa Catalina, Archipiélago de San Andrés, 8800564
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SHELL SEA B & B
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
10/10
Voorzieningen
10/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
9,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
Reisde met partner
22 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Arn
1 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Arn
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
kelly
Reisde met een groep
27 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
kelly
5 nachten verbleven in december 2023
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Le Centenaire Brussels Expo
- Hotels inclusief ontbijt in Cadzand-Bad
- Hotels in Kanton Rocroi
- All-inslusivehotels in Fiji
- Hotels in Vilanova I la Geltrú
- Radisson Blu Hotel, Cologne
- The Taj Mahal Palace Mumbai
- Excelsior Hotel Gallia, a Luxury Collection Hotel, Milan
- Hotels in Dour
- Hôtel LIFE Marseille VP Vieux-Port
- Hotel Nassau Breda, Autograph Collection by Marriott
- Maxx Royal Belek Golf Resort
- All-inslusivehotels in Gambia
- Alexandre Gala
Autoverhuur