Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire
Dit vakantiehuis in Sanilhac is voorzien van een keuken en een terras
Dit vakantiehuis heeft niet alleen een wasserij, maar ook een tuin en barbecues. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een terras en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Accommodatiebeheerder
MORIN
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Keukeneiland
Keukenpapier
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 19/2023
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Sanilhac, Dordogne
In de buurt
Kathedraal van Perigueux - 8 min. rijden - 7.9 km
Place de la Clautre - 8 min. rijden - 7.9 km
Office de Tourisme du Perigueux - 8 min. rijden - 8.2 km
Musée Du Perigord - 8 min. rijden - 8.2 km
Golf Public de Périgueux - 16 min. rijden - 13.9 km
Lokaal vervoer
Station Razac-sur-l'Isle - 14 min. rijden
Bergerac (EGC-Bergerac - Perigord - Dordogne) - 42 min. rijden
Restaurants
La Péniche - 8 min. rijden
Tan Phat - 7 min. rijden
McDonald's - 15 min. wandelen
Patàpain Coulounieix-Chamiers - 3 min. rijden
Irish Factory - 8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire?
Dit vakantiehuis in Sanilhac ligt op 10 km afstand van Tour de Vésone, Tour Mataguerre en Office de Tourisme du Perigueux. Ook Place de la Clautre en Kathedraal van Perigueux liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Centre Dordogne Vallée de la Préhistoire
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10/10
Netheid
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Francoise H.
14 jul 2025
Positief: Netheid
Belle maison rénovée. Nous avons passé un agréable séjour chez Anne Marie. Hôtes très sympa et à l'écoute. Nous reviendrons sans problème
Francoise H.
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Matthieu P.
6 sep 2023
Positief: Netheid
Superbe séjour en Dordogne !
Nous voulons remercier sincèrement nos hôtes pour leur accueil chaleureux ainsi que leur gentillesse et leur générosité tout a long de notre séjour. Nous avons passé 3 semaines à Notre-Dame-de-Sanilhac, et avons adoré la maison qui est très agréable et offre tout le confort voulu.
Sa situation géographique est idéale pour se détendre au calme et pour explorer la Dordogne, et nous avons pris beaucoup de plaisir à découvrir cette magnifique région. Balades nature , visites de châteaux et de villages, grottes, marches gourmands, canoé et accrobranche, il y a de quoi s’occuper et il y en a pour tous les gouts ! Nos hôtes connaissent très bien la région et sont toujours de bons conseils, bref nous recommandons de tout cœur le logement d’Anne-Marie et Maurice qui sont formidables !