Minois Hotel - Adults Only bevindt zich in Malia Oude Stad, een wijk in in Chersonissos, en ligt in de bergen en vlak bij het strand. Bezoek Star Beach Water Park, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Malia-strand en Stalis-strand. Sissi-midgetgolf en Aquaworld Aquarium zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals windsurfen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Chersonissos
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 28 min. rijden
Restaurants
Epsilon: The Alcoholic Church
1 min. wandelen
Ilios Cafe
9 min. wandelen
Galaxy Pub
5 min. wandelen
Mint Cocktail Bar
7 min. wandelen
AVLI in Malia
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Minois Hotel - Adults Only
Pension met een chique stijl niet ver van Malia-strand
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Minois Hotel - Adults Only. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit pension.
Gratis wifi in de kamer, een tuin en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Tuinmeubelen, een bagageopslagruimte en kranten in de lobby
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Televisies van 32 inch met satellietzenders
Minikoelkasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Niet gecertificeerd als boetiekhotel - Deze accommodatie is niet gecertificeerd als boetiekhotel binnen het certificatieprogramma 'Boutique Hotel' van Hellenic Chamber of Hotels.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot middernacht.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 16 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 16 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 1039K123K0084900
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Minois Hotel - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Minois Hotel - Adults Only?
Vandaag, 27 jul. 2026, kost een verblijf bij Minois Hotel - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 22 aug. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Minois Hotel - Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Minois Hotel - Adults Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Minois Hotel - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Minois Hotel - Adults Only?
Dit pension ligt in Malia Oude Stad, op 1,4 km van Malia-strand en op 3,4 km van Stalis-strand. Ook Paleis van Malia en Potamos Beach liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Minois Hotel - Adults Only
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 28 beoordelingen
10 - Uitstekend
27
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 28 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 28 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 28 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 28 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacobus Pieter
19 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nette accomodatie, schoon, verzorgd en vriendelijk personeel, een heerlijk ontbijt.
Kortom een aanrader.
Jacobus Pieter
8 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabian
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel with great breakfast, super friendly people and an amazing view!
Fabian
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Raymond
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel had stunning views, excellent location in Stalis, and staff was extremely friendly and accommodating! We stayed on our honeymoon and loved it!
Raymond
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carwyn Meredydd
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The friendliest hotel we have ever stayed in. Breakfast was great and changed daily. Would highly recommend and is only a 2 minute walk into town and restaurants. Would return.
Carwyn Meredydd
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paula
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place to be. Near by restaurants, beaches and shops. Also a good place if you have a car to go to different places. Breakfast was great. Very friendly people.
Paula
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brett
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Such a great little hotel....the staff could not be any more kind. So much walkable. Great beach and food and drink below, and great hiking trail that goes right behind hotel. VERY clean. Would come back in a heartbeat. A perfect stay. Truly exceptional.
Brett
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Boris
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful. Michailis was the best host we had on our trips. I do recommend everyone who wants to have excellent and friendly vacation.
Boris
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nuno Alexandre DA
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très joli hotel.
Le personnel au top, souriants, accueillants, bienveillants et toujours à nos petits soins.
Les petits déjeuners délicieux surtout les crêpes au coulis d'orange un vrai délice.
Vous pouvez y aller les yeux fermés.
Nuno Alexandre DA
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Birgit
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten einen wunderschönen Urlaub und wurden herzlich empfangen. Das gesamte Team war sehr freundlich und aufmerksam. Das Hotel war gepflegt und sauber, dass Frühstück war hervorragend.
Wir kommen auf alle Fälle wieder, sofern wir auf Kreta sind
Birgit
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
benjamin
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent séjour !
Nous avons passé un excellent séjour. L’emplacement est idéal, seulement à quelques minutes à pied du centre ville avec boutiques souvenirs, restaurants, location de voiture et excursion. Nous sommes satisfait de la chambre, le petit déjeuner était très bon et local.
Le personnel était au petit soin et très sympathique !
Présence d’une piscine avec transat et accès au bar/ snack de l’hôtel.
Le personnel a pu nous mettre à disposition un taxi pour l’aller et le retour de l’aéroport.
À 30 minutes d’Heraklion.
benjamin
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christiane
5 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel ist wunderschön und wird mit sehr viel Liebe betrieben. Man fühlt sich herzlich willkommen und umsorgt und man kann die Seele baumeln lassen. Das Frühstück setzt nicht auf Masse sondern auf Qualität und bietet dennoch alles was das Herz begehrt. Fußläufig zum Hotel gibt es sämtliche Restaurants, Shops etc. Ich würde das Hotel ohne wenn und aber weiterempfehlen. Danke für eine wunderschöne Zeit!!
Christiane
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LeAnne
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful & relaxing!
This was our first stay at a “boutique“ hotel. But it will not be our last. We loved the adult only aspect, and after the craziness of several days in Athens, it was the perfect antidote. The property is lovely and the staff is wonderful. We were greeted by name when we arrived and they never asked for a name or room number again. They just know who you are. I just wish we’d had more time. If we’re ever in Crete again, will definitely be back.
LeAnne
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda Ann
24 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was if not thee best hotel I have stayed at. The food amazing the staff wonderful so helpful the whole experience was amazing. Thank you Michael . Billy Monica all the staff work together as a team and this very evident of the atmosphere that is created. I will defo be back thank you so much to all the staff xx
Amanda Ann
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katharina
30 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben noch nie einen so wunderbaren Urlaub verbracht wie in diesem Hotel! Schon bei der Ankunft wurden wir herzlich empfangen, und das gesamte Personal - besonders Monica - war unglaublich freundlich und zuvorkommend. Der Chef selbst war äußerst gastfreundlich und hat uns nicht nur mit tollen Restaurants- und Ausflugstipps versorgt, sondern und sogar vom Einkaufen ein empfohlenes Olivenöl mitgebracht. Das Hotel selbst ist wunderschön und sehr sauber - man fühlt sich vom ersten Moment an wohl. Das Frühstück war einfach fantastisch, mit vielen frischen und hausgemachten Leckerein. Besonders die selbstgemachte Marmelade der Chefin, die mit Früchten aus dem eigenen Garten zubereitet wird. Am Abreisetag haben wir eine Lunchbox und Wasser für die Reise bekommen, auch das haben wir so noch nie erlebt.
Zum Strand und zur „Flaniermeile“ sind es ca. 5 Minuten zu Fuß (wenn überhaupt).
Wir können dieses Hotel uneingeschränkt weiterempfehlen. So viel Gastfreundschaft und Herzlichkeit erlebt man selten. Wir sind sehr dankbar für diesen tollen Aufenthalt. ❤️❤️❤️
Katharina
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yameira
24 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I wish I could give this place more stars because it was phenomenal! Every single detail about this place is above and beyond! The hotel is very clean and super spacious! Everyone was kind and made me feel like home, even though I traveled by myself. I felt very safe and I honestly felt like I was at my own house! I love how secluded the property felt even though it’s so close to the beach and many restaurants and shops! My room was very comfortable and the breakfast was really delicious even though I’m a vegan. The location was good for me, but maybe some Americans might want to stay closer to the city center. However, I felt like the location was perfect for a beach holiday and learning Minoan history. Every single day I found a new place to spend time and met many new wonderful people. It was really shocking to not see so many Americans, but very refreshing. I cannot wait to come back! I am already planning my next travel here. Thank you for such a wonderful stay and making me feel welcome. Every single person who worked at the hotel deserves to be recognized for their exceptional hospitality.
Yameira
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Massimo
25 okt 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Negatief: Voorzieningen
buongiorno, mi sono trovato molto bene in questo albergo ,una colazione abbondante, cla mia camera molto ampia con una bella terraza con vista al mare ,piscina dentro la strutura ,propietario molto educato e disponibile su ogni richiesta . lunica pecca che con le pulizie delle stanza dovrebbero migliorare ,un albergo cosi bello si merita una pulizia piu accurata .
Massimo
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Neil
24 sep 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
AMAZING!!!!!
One of the best hotels I’ve stayed in the owner michalis was so friendly and helpful also costas and vagelis at the bar were the same made us feel so welcome.the room was amazing and very clean and the view from the balcony was stunning.also if you stay her you have to have the breakfast it’s 10/10
Neil
11 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sigrid
25 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Einfach nur WOW!!! Die Unterkunft ist einfach mega genial. Zimmer sind absolut TOP, super schön und toll eingerichtet. Das Hotel ist komplett neu renoviert.
Der Inhaber Michael ist sehr bemüht, dass sich seine Gäste rund um wohl fühlen und versucht alles menschenmögliche, dass man sich als was „Besonderes“ fühlt. Costas ist ebenfalls absolut liebenswert und essenstechnisch immer für seine Gäste da. Vangelis versorgt einen am Abend mit leckeren Cocktails oder klassischen Drinks.
Das Frühstücksbüffet ist einfach nur der Hammer. Täglich wechselnde deftige Speisen - Wurst und Käse gibt es, verschiedene lokale Früchte und immer auch süße Stückchen. Die hausgemachte Marmelade von Michael ist der absolute Knüller, egal ob Erdbeere, Orange, Aprikose oder Feige - sehr, sehr lecker.
Wir sind so begeistert, dass wir sicherlich wieder Urlaub im Minois machen, da die familiäre Atmosphäre, die super schönen Zimmer, der geniale Ausblick auf das Meer und der tolle Service einfach nicht zu überbieten sind.
Sigrid
12 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
giuseppe
24 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Ottima posizione
giuseppe
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ryan
29 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Génial
C’est très certainement l’une de mes meilleures expériences de séjour ! L’hôtel et ses infrastructures sont parfaits. Tout comme les activités disponibles à proximité (commerces, plages, activités nautiques, restaurants et bars, …). Et que dire du staff… Michel, Costas et les autres sont tout simplement géniaux. Je suis resté 1 semaine supplémentaire tant l’ambiance y est agréable et sans aucune hésitation je reviendrai ! Un grand merci !
Ryan
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andreas
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andreas
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
George
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
George
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hege Sofie
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hege Sofie
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dr. Rainer
11 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie