Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
5 The Mall
Deze rookvrije cottage beschikt over een tuin, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft gratis wifi en een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een vaatwasser. 3 een badkamer, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. In deze cottage in Sandown is wifi gratis. Alle kamers in deze cottage met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
5 The Mall Cottage
5 The Mall Sandown
5 The Mall Cottage Sandown
Over deze buurt
deze cottage ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Sandown. Geniet van de prachtige natuur bij Isle of Wight Area of Outstanding Natural Beauty en Bembridge Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Isle of Wight Zoo en Amazon World Zoo Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Waterside Swimming Pool of Fratton Park. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Sandown
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 5 The Mall inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 5 The Mall uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 5 The Mall?
Deze sportieve cottage in Sandown ligt op 15 minuten wandelen van Sandown Beach en Sandown Pier. Ook Yaverland Beach en Dinosaur Isle liggen op 2 km afstand. Sandown Lake Station ligt op 7 minuten wandelen en naar Sandown Station is het 11 minuten wandelen.