Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in San Salvador. Bezoek Monumento al Salvador del Mundo, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of ga shoppen bij Winkelcentrum La Gran Via en Plaza Merliot. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Cuscatlan of Estadio Magico Gonzales. Bekijk onze reisgids voor San Salvador
Cuscatlán International Airport (SAL) - 51 min. rijden
Restaurants
Pupusería Suiza Escalón
12 min. wandelen
El Rinconcito Del Café
15 min. wandelen
Délice D’la France
9 min. wandelen
Cacio E Pepe Ristorante
17 min. wandelen
Subway Los Castaños
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Summit Serena Step?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Summit Serena Step inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Summit Serena Step uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Summit Serena Step?
Dit appartement in San Salvador ligt op 3 km afstand van Plaza Futura, Redondel Masferrer en El Arbol de Dios. Ook Fuentes Beethoven en Galaxy Casino liggen op 5 km afstand.