Gehele flat·Particuliere eigenaar

Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district!

Fotogalerie voor Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district!

Een terras op het dak met buitenmeubilair, een zwembad en uitzicht op de skyline van de stad.
Een moderne keuken met houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur en hanglampen.
Een moderne lobby met een open haard, een zithoek en kunstwerken aan de wanden.
Een zwembadgedeelte met een rechthoekig zwembad, een kleiner bubbelbad en een betegeld zonneterras.
Een moderne keuken met granieten werkbladen, een inbouwspoelbak en houten kastjes. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een groot raam met uitzicht op de stad.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district!

  • Enjoy the perks of downtown living in a luxury high rise with plenty of amenities to keep you entertained for an entire month or longer! You will enjoy the amenities in a luxurious high rise. You will enjoy the convenience of watching concerts at Gallagher Square from the 2nd level and games from the 7th floor deck. You will have access to a fully equipped gym, pool, spa and steam room on the 2nd floor. You also have unbeatable walkabilty to trendy restaurants, cocktail bars, pubs, arcades, stores and clubs. You are guaranteed safety with 24 hour security.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Downtown San Diego, een wijk in San Diego. Seaport Village en Fashion Valley Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Balboa Park en Baai van San Diego. San Diego Zoo en USS Midway Museum mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor San Diego
Meer flats in San Diego
Kaart
San Diego, CA

In de buurt

  • Een groot stadion met het bord 'Cobo Park' en palmbomen eromheen.
    Petco Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een modern stadsgezicht met een opvallend gebogen gebouw, palmbomen en hoge wolkenkrabbers onder een heldere blauwe lucht.
    San Diego Convention Center
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een promenade aan het water met houten gebouwen, een rotsachtige kustlijn en een heldere lucht.
    Seaport Village
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Nova SD
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Gallagher Square
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Gaslamp Quarter Station - 5 min. wandelen
  • Metrostation Santa Fe - 9 min. rijden
  • San Diego, California (SAN-Internationale luchthaven San Diego) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Bub's at the Ballpark
    1 min. wandelen
  • The Old Spaghetti Factory
    3 min. wandelen
  • Compass Premier Club
    3 min. wandelen
  • Union Kitchen and Tap Gaslamp
    4 min. wandelen
  • ALTITUDE Sky Lounge
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 9 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Modern highrise in a sought after zip code. Walk to the Gaslamp district!?

Dit appartement ligt in Downtown San Diego, op 15 minuten wandelen van Petco Park, San Diego Convention Center en Seaport Village. Ook Balboa Park en Port of San Diego liggen op 3 km afstand. Gaslamp Quarter Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Park and Market Trolley Station is het 8 minuten wandelen.