Hotel Las Americas ligt in San Andrés. Bezoek Marina Toninos - Dock en Paintball San Andrés als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Spratt Bight en Cayo Santander. Cultural Center Dock en Botanische Tuin van San Andrés zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Andrés
Av. Veinte de Julio, esquina AV. Las Americas, San Andrés, San Andrés y Providencia, 88001
In de buurt
Playa Spratt Bight
5 min. wandelen - 0.4 km
North End
7 min. rijden - 1.7 km
Paintball San Andrés
5 min. wandelen - 0.4 km
Cultural Center Dock
9 min. wandelen - 0.8 km
Marina Toninos - Dok
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Gustavo Rojas Pinilla (ADZ), San Andrés, Colombia - 4 min. rijden
Restaurants
Tico Tico
5 min. wandelen
Juan Valdez Café
5 min. wandelen
El Peruano
4 min. wandelen
La Marina
3 min. wandelen
PANADERÍA Y BIZCOCHERÍA MARTHA
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Las Americas
Hotel vlak bij Playa Spratt Bight
Hotel Las Americas biedt onder andere een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de gemeenschappelijke delen (toeslag).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (toeslag)
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Las Americas Hotel
Hotel Las Americas San Andrés
Hotel Las Americas Hotel San Andrés
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Las Americas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Hotel Las Americas?
Dit hotel in San Andrés ligt op 10 minuten wandelen van Playa Spratt Bight en Paintball San Andrés. Ook Marina Toninos - Dock en Letrero I love San Andrés liggen op een kwartiertje wandelen.