Geheel appartement

House Slalom Saas Fee

Dit appartement in Saas-Fee is voorzien van een balkon

Fotogalerie voor House Slalom Saas Fee

Terrein van de accommodatie
Dineren
Een koelkast, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
2 slaapkamers
Exterieur

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op de bergen
De huidige prijs is € 675
inclusief belastingen en toeslagen
26 apr - 27 apr

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House Slalom Saas Fee

Dit appartement in Saas-Fee is voorzien van een balkon
Dit appartement biedt een koelkast en een koffie/theemaker, naast een balkon en een televisie. Een kookplaat, een vaatwasser en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Een koelkast en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

1268b9ccb21073ee

Over deze buurt

dit appartement ligt in Saas-Fee. Bezoek Wintersportplaats Saas-Fee en Alpin Express-gondel als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Tour Monte Rosa en Mattmarksee. Bekijk onze reisgids voor Saas-Fee
Meer appartementen in Saas-Fee
Kaart
Saas Fee

In de buurt

  • Zwitserse Ski- en Snowboardschool Saas Fee
    Zwitserse Ski- en Snowboardschool Saas Fee
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Tour Monte Rosa
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Alpin Express-gondel
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Saas-Fee Gidsen - Privé Dagtochten
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Wintersportplaats Saas-Fee
    10 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Saas-Fee (Hannig) Station - 5 min. wandelen
  • Kabelbaanstation Saas-Fee Alpin Express - 8 min. wandelen
  • Sion (SIR) - 74 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Sasser-Stubbe
    10 min. wandelen
  • Schäferstube
    12 min. wandelen
  • Belmont Restaurant
    12 min. wandelen
  • The Larix
    12 min. wandelen
  • Aussie Bar
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House Slalom Saas Fee?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij House Slalom Saas Fee?

Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij House Slalom Saas Fee van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 675, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Waar staat House Slalom Saas Fee?

Dit appartement in Saas-Fee ligt vlak bij Swiss Ski and Snowboard School Saas Fee en Tour Monte Rosa. Ook Hannig-gondola en Alpin Express-gondel liggen op 10 minuten wandelen. Kabelbaanstation Saas-Fee Alpin Express ligt op 8 minuten wandelen en naar Saas-Fee (Hannig) Station is het 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over House Slalom Saas Fee