dit appartement ligt in Saalbach-Hinterglemm. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Stadtmuseum Vogtturm en Kasteel Kaprun. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Captain Hook en Sport Hagleitner een bezoekje brengen. Ontspanningscentrum van Zell am See en Saalfelden Sommerrodeln zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saalbach-Hinterglemm
Beschikt Appartement Bella Vista over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Appartement Bella Vista?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Appartement Bella Vista inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Appartement Bella Vista uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Appartement Bella Vista?
Dit appartement in Saalbach-Hinterglemm ligt vlak bij Skiresort Saalbach-Hinterglemm en Pinzgauer Saalachtal. Ook Schattberg X-Press-Bahn en Bernkogel Stoeltjeslift liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Appartement Bella Vista
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Liesbeth
22 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Appartement ligt op de bovenste met lift te bereiken verdieping. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Wij waren met 4 personen en alles is daarop ingericht. 4 vorken, 4 messen, 4 borden enz. Dat is wel wat karig. Had meer gemogen. Zeker omdat je een vaatwasser hebt. Afwassen is wat lastig omdat de gootsteen zich in een hoek bevindt. Wij zijn niet veel in het huisje geweest. Meer op de berg geweest om te skiën en degelijke. Balkon krijgt nooit zon. Dat is jammer.
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Skiferie
På en uges skiferie, 2 voksne og 2 børn, lejlighed var fin og nyrenoveret, dog ikke ret stor.
Afstand til skilifte ca 15 min gang.
Indkøbsmulighed ca 5 min gang
Skibus ca 5 min gang.