The Commodores Lodge ligt aan het strand in Russell. Lookout en Maiki zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Flagstaff Hill en Long Beach. Ook Paihia Beach en St Paul’s Church zijn zeker een bezoekje waard.Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Russell
The Commodores Lodge bevindt zich dicht bij Lookout en Flagstaff Hill en biedt een terras, een tuin en een wasserij. Dit motel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en mogelijkheden om te kajakken. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, naast faciliteiten zoals kussenmenu's en gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Italiaanse Frette-lakens, Select Comfort-bedden en donsdekens
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 42 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Kajakken
Kinderzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Keuken in de kamer
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Aan het strand
Aan het water
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Italiaanse Frette-lakens
Kussenkeuzemenu
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Meer
Draagbare ventilator
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan NZD 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan NZD 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: NZD 20.0 per dag
Toeslag voor extra bed: NZD 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Commodores Lodge
Commodores Lodge Russell
Commodores Russell
The Commodores Lodge Motel
The Commodores Lodge Russell
The Commodores Lodge Motel Russell
Veelgestelde vragen
Beschikt The Commodores Lodge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Commodores Lodge?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Commodores Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Commodores Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Commodores Lodge?
Dit motel in Russell ligt aan het strand, op 2 km afstand van Lookout, Flagstaff Hill en Long Beach. Ook Paihia Wharf en St Paul’s Church liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Commodores Lodge
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
25
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 45 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 45 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Simone
Reisde met familie en kleine kinderen
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The spaciousness of the room for the cost is a wonderful value and you can’t beat the location! I also left an item behind by mistake and the manager not only called me right away but was willing to ship it back to me. We are very grateful we found this place!
Simone
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
17 nov 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Excellent hotel , very spacious clean room . The swimming pool was a bonus and we did enjoy it .
Centrally located in Russell next to the beach and wharf with great parking . The beach was a bit disappointing , it was not sandy . However the Hotel was a peaceful retreat . The hotel room was ideal if you were self catering but there were many varied good restaurants nearby as well . We would definitely return and would highly recommended it .
Mark
2 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ewen
27 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
We were deeply disappointed with our recent stay. We stayed there a year ago and really enjoyed our stay: so much that we have recommended you to several friends. On that occasion we felt very welcome on our arrival. This time the welcome and atmosphere was very off handed. Even though the Lodge was virtually empty there was no atmosphere to feel we were welcome. That feeling still lives with us. We do hope that this can be improved as the Lodge is in a beautiful spot but right now we don't feel we could recommend it to anyone or make another booking ourselves.
Ewen
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Up North
Overpriced
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Liam
28 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liam
3 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Andrew
Reisde met partner
23 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Did the job..our room was pretty basic. No aircon or iron but it is right in the heart of Russell and on the doorstep of everything. A good time was had
Andrew
2 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
John
Reisde met familie
20 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice hotel right near town center and waterfront
John
5 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
benjamin
Reisde met familie
31 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An excellent property in the heart of Russell.
benjamin
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
KATHLEEN
27 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent location. Functional, lovely room. Friendly and helpful staff.
KATHLEEN
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Tania
Reisde met familie
12 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is perfectly placed in the heart of the Russell waterfront however once you stepped into the property it was quiet and serene. You would not have known you were right next to busy restaurants aa there was no noise at all.
Very close to the wharf, with many restaurants and conveniences within easy walking distance. While some of the decor is a little dated, it has been very well maintained and you can see the owners have continued to upgrade parts of the property. The room was very pleasant to stay in. The service was excellent, they were able to accommodate a slightly early check in, which was very much appreciated, so that we could leave our car parked at the property while we enjoyed a tour to the hole in the rock.
We would not hesitate to stay here again!
Tania
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Chris
16 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absolutely fantastic place! You will not find anything better than this. We spent our honeymoon here and it’s one of the most romantic places you’ll find!
Chris
6 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Andrea
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really close to everything and what we needed
Andrea
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Carleen
Reisde met partner
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room and location, faultless and service impeccable
Carleen
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
James
Reisde met familie en kleine kinderen
30 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great position, incredible and helpful staff
James
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
10 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great position.Able to walk to all restaurants, etc.
Just a few steps away from the Paihia ferry jetty.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Wray, Florida
Reisde met partner
14 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super friendly and knowledgeable staff. Extra features like free bikes and kayak usage
Wray
2 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Bridget, Matakana
Reisde met familie en kleine kinderen
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay here at the Commodores Lodge. We had a wedding to go to next door at the Duke of Marlborough. It was a perfect spot to have a swim on an extremely hot day. We loved that we could take the Kyacks and bikes without having to ask. The accom interior was pleasant, a bit dated but not bad considering the location and proximity to everything. Would stay again.
Bridget
2 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was nice & clean, location was right on the water & central to everything.
Property could do with a change of mattresses as they were very sold & hard to sleep on.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So close to all amenities, straight on the ferry to Paihia if we wanted to go
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Sandra
12 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing with friendly staff
Sandra
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 apr 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
27 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the perfect place to stay in Russel and Sue and Hamid are the best hosts
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very friendly staff close to beach spacious no air conditioning so bit hot
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer