Geheel appartement
Apartment with 2 bedrooms near to the beach LP 05
Fotogalerie voor Apartment with 2 bedrooms near to the beach LP 05





Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 6 60 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Comfortable apartment for 4 guests in Rosolina
Comfortable apartment for 4 guests in Rosolina
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
487
Over deze buurt

Rosolina Mare, RO
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment with 2 bedrooms near to the beach LP 05
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Sisan Family Resort
- B&B Vis-à-Vis
- Hotels met zeezicht in Oostende
- Residence Corte La Fiorita With Pool
- Campings en stacaravans Le Tréport
- Hotels in Bardonecchia
- Hotels in Consdorf
- Hotels met spa & wellness in België
- Recent villa Crillon Le Brave / Bedoin / Mont Ventoux
- Hotels met zwembad in Bologna
- Belvedere Village
- Ritz Paris
- Scorpio B 902
- Hotel Majestic Palace
- Hotels inclusief ontbijt in Wenen
Vluchten
Pakketten