Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Apartment in the best location in Ipanema, steps from the sea and the lagoon.
Appartement in Rio de Janeiro, op 9 minuten stappen van Praia Ipanema
Fotogalerie voor Apartment in the best location in Ipanema, steps from the sea and the lagoon.





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 199
inclusief belastingen en toeslagen
12 feb - 13 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartamento com Garagem a 400m da Praia de Ipanema
Apartamento com Garagem a 400m da Praia de Ipanema
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
Rio de Janeiro, RJ
In de buurt
Rua Farme de Amoedo2 min. wandelen - 0.2 km
Praia Ipanema9 min. wandelen - 0.8 km
Avenida Atlântica13 min. wandelen - 1.1 km
Copacabana Beach15 min. wandelen - 1.3 km
Copacabana Fort18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Ipanema-General Osório - 7 min. wandelen
- Station São Cristóvão - 11 min. rijden
- Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 23 min. rijden
Restaurants
- Delirium Café5 min. wandelen
- Frontera6 min. wandelen
- Manoel & Juaquim4 min. wandelen
- Bar Popeye5 min. wandelen
- Aussie Coffee6 min. wandelen








