The Reykjavik EDITION ligt in Downtown Reykjavik, een wijk in Reykjavik. Laugavegur en Bæjarins Beztu Pylsur zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Tjörnin en Seltjarnarnes Peninsula Jogging Path verkennen. Elding Reykjavik Whale Watching en Þjóðmenningarhúsið zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Reykjavik
Austurbakki 2, Reykjavík, Reykjavíkurborg, 101
In de buurt
Harpa
1 min. wandelen - 0.2 km
Laugavegur
3 min. wandelen - 0.3 km
Haven van Reykjavík
9 min. wandelen - 0.8 km
Stadhuis van Reykjavík
9 min. wandelen - 0.8 km
IJslands Fallusmuseum
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Reykjavik (RKV-Binnenlandse luchthaven Reykjavik) - 13 min. rijden
Restaurants
Bæjarins Beztu
3 min. wandelen
Lemmy
4 min. wandelen
Te & Kaffi
3 min. wandelen
Konsulat Wine Room
3 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Reykjavik EDITION
Hotel vlak bij Haven van Reykjavík
The Reykjavik EDITION ligt in de buurt van Harpa en Laugavegur en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat The Reykjavik EDITION?
Dit hotel ligt in Downtown Reykjavik, op 5 minuten wandelen van Laugavegur en Harpa. Ook Haven van Reykjavík en Stadhuis van Reykjavík liggen op een kwartiertje wandelen.