Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Finca El Almendral





Overweeg een verblijf bij Finca El Almendral en geniet van een poolbar, een terras en een tuin. Geniet van een sauna of een bubbelbad om tot rust te komen. Naast een bibliotheek en een open haard in de lobby, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Kameropties
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Verwarming
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Luxe beddengoed
Aparte slaapkamer
Alle foto's voor Superior tweepersoonskamer laden

Superior tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Verwarming
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Luxe beddengoed
Aparte slaapkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Partida El Terme 3 CV 775, Km 18.5, Buzon 14 A, Relleu, Alicante, 03578
Over deze accommodatie
Finca El Almendral
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 9.00 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Finca El Almendral Country House Relleu
Finca El Almendral Country House
Finca El Almendral Relleu
Finca El Almendral Spain/Relleu
Finca El Almendral Relleu
Finca El Almendral Country House
Finca El Almendral Country House Relleu
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Finca El Almendral
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.