Hotel RH Ifach By Hoteles RH ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Calpe. Bezoek Aqualandia, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Playa de la Fossa en Playa Albir. Reis je met kinderen? Overweeg dan Moraira Park of ga naar Hipica Ondara om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Kies voor waterpret zoals waterskiën of voor een avontuur zoals mountainbiken of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Calpe
Avenida Juan Carlos I, s/n, Calpe, Alicante, 3710
In de buurt
Playa de la Fossa
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa del Arenal-Bol
12 min. wandelen - 1.1 km
Rots van Ilfach
14 min. wandelen - 1.2 km
Parque Natural de Penyal d'Ifach
16 min. wandelen - 1.4 km
Las Salinas de Calpe
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Olla de Altea - 20 min. rijden
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 59 min. rijden
Restaurants
Lobby Bar SH Ifach
1 min. wandelen
Dracula
7 min. wandelen
In Bocca Al Lupo
5 min. wandelen
78 Restaurante
6 min. wandelen
Restaurante Le Vieux Bruxelles
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel RH Ifach By Hoteles RH
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Playa de la Fossa
Een poolbar, een terras en shoppen ter plaatse verwelkomen je bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met een lichaamsbehandeling, een gezichtsbehandeling of een massage. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Las Salinas, serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), vergaderruimtes en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en een automaat
Kamervoorzieningen
De 193 kamers zijn inclusief voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Televisies van 50 inch met satellietzenders
Balkons, ledlampen en baby-/kinderbedden
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Alle buffetmaaltijden en snacks zijn inbegrepen
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Bioscore Sustainability, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Las Salinas
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Sauna
Speeltuin
Spelletjesruimte
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Behandelingsruimte
Gezichtsbehandelingen
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
15 etages
Gebouwd in 2003
Geen plastic rietjes
Mediterrane architectuur
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Zeep
Entertainment
Tv van 50 inch met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel RH Ifach By Hoteles RH over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH?
Vandaag, 30 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH van één nacht voor twee volwassenen op 2 jul. 2026 min. € 175, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel RH Ifach By Hoteles RH uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is Hotel RH Ifach By Hoteles RH all-inclusive?
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Waar staat Hotel RH Ifach By Hoteles RH?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Calpe ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Las Salinas de Calpe en Playa de la Fossa. Ook Playa del Cantal Roig en Cala Morello liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel RH Ifach By Hoteles RH
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 265 van 555 beoordelingen
10 - Uitstekend
265
Gastenscore: 8 - Goed. 213 van 555 beoordelingen
8 - Goed
213
Gastenscore: 6 - Redelijk. 56 van 555 beoordelingen
6 - Redelijk
56
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 555 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 555 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierrette
12 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie schone kamer met balkon en uitzicht op de rots,vriendelijk personeel,lekker ontbijt en diner
Pierrette
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Edwin
8 mei 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer was zeer sober maar schoon
Het ontbijt was niet bijzonder, ontbijtzaal heeft weg van een instellingskantine broodjes waren niet goed afgebakken
De entree van het hotel is erg gedateerd en simpel ingericht
Edwin
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MIGUEL François DE
15 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Goed gelegen
MIGUEL François DE
8 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wim
19 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Calpe Hotel
Mooi hotel met lekker ontbijt en leuk zwembad. Enig nadeel is dat je een badmuts dient te kopen hiervoor.
Wim
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Baris
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rustig
Baris
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robbert
3 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prettig verblijf voor een week winterzon
Ik verbleef voor de vierde keer een week hier in januari. Voordeel is het (kleine) verwarmde binnenzwembad. De (bad-)kamers zijn ruim, groot bed, balkon. Zeer goed ontbijt. Enige nadeel vind ik het avondentertainment, dat geluidsnivo is veels te hard afgesteld
Robbert
7 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matthew
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay perfect location for road cycling and when we had rain the hotel was a great place to relax
Matthew
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathryn
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful all the way around!
Especially Mr. Garcia in reception area.
Kathryn
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angela
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were well equipt and clean.
Staff friendly and helpful. Very family friendly with a vast age range of clients.
Good access to beatiful beaches and nice walk 8nto Calpe town.
Angela
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Deborah
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room excellent clean and fresh. The lounge/bar like,a airport lounge. Food uninteresting for a Spanish hotel. Geared for English. But Alfonsa reception was lovely gave us water for our onwards journeys
Deborah
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
leslie
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout s'est très bien passé. Hotel propre et proche de la mer. en février il y avait même des animations tout les soirs ce qui est sympa.
leslie
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
maria eugenia
23 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hotel muy limpio, nuevo y con muchos detalles
maria eugenia
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dorothy
8 okt 2025
All excellent for couples or family.
Wonderful area renowned for its beauty.
Dorothy
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathryn
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, always willing to help with a warm attitude! Ray was especially amazing!
Breakfast had wonderful variety & divine tasting food.
Cleaning staff made it hassle-free, tending to the room as soon as we left in the am.
Property very clean & modern.
Location for hiking & soft, sand beach with interesting port & flamingoes was a nature-lovers dream.
Stored luggage with a smile.
Nice, quiet rooms. No elevator dinging!!
Only suggestion: Place small washcloths in bath.
Kathryn
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Henry
28 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war geräumig und sauber. Das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend. Ich würde wieder buchen.
Henry
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denise
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Love this place
Absolutely recommend this hotel
Denise
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
COLIN
13 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in a great location,staff are very friendly and balconies are a good size.
COLIN
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chris
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room service was impeccable
Chris
10 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denise
14 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent location close to bars, restaurants, shops and two amazing bays!
Denise
5 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Malcolm
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is perfectly positioned, lovely pool and also close to the beach. Bed was comfortable and the staff were very friendly and helpful
Malcolm
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mario
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buena situación y comunicación..
Mario
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan luis
6 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel y favuloso personal
Juan luis
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
6 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Espectacular
El hotel fantástico, el personal tanto de recepción como de restauración, atentos, amables, los animadores espectaculares, la piscina climatitzada perfecta. Cuando volvamos a Calpe este será nuestro hotel seguro.
David
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gonzalo
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a great hotel conveniently located. Rooms are big and clean. Highly recommended
Gonzalo
11 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mr Dennis
23 apr 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
We liked entertainment each night
We liked the pool area