Hôtel Lindbergh par JARO bevindt zich vlak bij een treinstation in Sainte-Foy-Sillery-Cap-Rouge, een buurt in Québec vlak bij leuke winkelstraten. Laurier Québec en Place de la Cite zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Jardin Botanique Roger-Van den Hende en Aquarium of Quebec. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij PEPS. Bekijk onze reisgids voor Québec
2825 Boulevard Laurier, Québec City, QC, G1V 2L9
In de buurt
Place Sainte-Foy
8 min. wandelen - 0.7 km
Universiteit Laval
15 min. wandelen - 1.3 km
Laurier Québec
3 min. wandelen - 0.3 km
Academisch ziekenhuis Laval
5 min. wandelen - 0.5 km
Place de la Cite
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Sainte-Foy station - 7 min. rijden
Internationale luchthaven Jean Lesage (YQB) - 10 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
Blaxton
9 min. wandelen
Starbucks
6 min. wandelen
Valentine
5 min. wandelen
Second Cup Café
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel Lindbergh par JARO
Hotel vlak bij Laurier Québec
Hôtel Lindbergh par JARO bevindt zich dicht bij Academisch ziekenhuis Laval en Place de la Cite en biedt een gratis continentaal ontbijt, een shoppingcenter ter plaatse en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een zwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een buitenzwembad, snelle uitcheckservice en geldautomaat/bankservice
Bagageopslagruimte, kranten in de lobby en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de prijs-kwaliteitsverhouding en de nabijheid van de winkels
Kamervoorzieningen
De 124 kamers bieden voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals kluisjes en wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 32 inch met kabelzenders
Minikoelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming
Beschikbaar in alle kamers: wifi (CAD 3,95 per verblijf)
De wifi op de kamer is beperkt tot 4 apparaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Winkelcentrum
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Minikoelkast
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
24-uurs businesscentrum
46 vierkante meter aan conferentieruimte
Computerstation
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 januari tot 24 juni:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CAD 10.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CAD 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: CAD 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor wifi in de kamer: CAD 3.95 per verblijf (maximaal aantal toestellen: 4, bedrag kan variëren)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: CAD 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: CAD 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Dit hotel voert om 18.00 uur een autorisatie voor de verblijfkosten uit op je creditcard als je de kosten in het hotel betaalt in plaats van tijdens het boeken. Als de kaart geweigerd wordt, wordt de boeking mogelijk geannuleerd.
Registratienummer van de accommodatie 2026-11-30, 005865
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot augustus
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Lindbergh Québec Place Laurier
Hôtel Lindbergh Place Laurier
Lindbergh Québec Place Laurier
Lindbergh Place Laurier
Lindbergh – Laurier Quebec
Hôtel Lindbergh Québec Place Laurier
Hôtel Lindbergh – Laurier Québec Hotel
Hôtel Lindbergh – Laurier Québec Québec City
Hôtel Lindbergh – Laurier Québec Hotel Québec City
Veelgestelde vragen
Beschikt Hôtel Lindbergh par JARO over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 januari tot 24 juni.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Lindbergh par JARO?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Lindbergh par JARO van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 94, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Lindbergh par JARO?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Lindbergh par JARO inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Lindbergh par JARO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hôtel Lindbergh par JARO?
Dit hotel ligt in Sainte-Foy-Sillery-Cap-Rouge, op 10 minuten wandelen van Laurier Québec en Place de la Cite. Ook Academisch ziekenhuis Laval en Place Sainte-Foy liggen op 15 minuten wandelen. Québec, QC (XFY-Station Sainte-Foy) ligt op 29 minuten wandelen en naar Sainte-Foy station is het 30 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Lindbergh par JARO
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 944 van 2228 beoordelingen
10 - Uitstekend
944
Gastenscore: 8 - Goed. 798 van 2228 beoordelingen
8 - Goed
798
Gastenscore: 6 - Redelijk. 330 van 2228 beoordelingen
6 - Redelijk
330
Gastenscore: 4 - Matig. 102 van 2228 beoordelingen
4 - Matig
102
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 54 van 2228 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
54
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
riette
4 aug 2023
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
We hebben nog nooit zo n slecht ontbijt gehad alle bestek plastic alleen jam en smeer kaas geen beleg kaas of ei te bekennen papieren bordjes paieren bekers zo goedkoop mogelijk echt belachelijk
riette
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Marjolaine
19 mrt 2026
Positief: Netheid
Le menu déjeuner etait très bien beaucoup de choix
Marjolaine
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Joanne
Reisde met partner
19 mrt 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel correct pour une nuit. Chambre spacieuse et confortable. Propreté correcte mais sans plus. Déjeuner très ordinaire et vaisselle jetable.
Joanne
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Gilbert
Reisde met partner
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très belle chambre, propre et confortable. Déjeuner continental appétissant. Seul problème chauffage de la chambre bruyant qui affecte le sommeil.
Gilbert
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jocya
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Hôtel bien entretenue et bien placé et personnel accueillant
Jocya
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Brendon
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful Interior design and very clean. Rooms aren't very large, but they have all you need, are well laid out, and are very clean.
Brendon
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
barbara
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ils manque tellement de lumière dans le chambre 232 !!! Quand qu’on veut ramasser notre linge dans le gardes de robe il fait tellement sobre qu’on voit arien et le cafetier ou qu’il l’ont ,,j’avais pas le choix de le changer de place çars c’était trop sombre à l’endroit qu’il l’ont mis , c’était très propre et le personnel était excellent ,à chaque matin les personnes en charge de faire les chambres viennent me voir en demandent si j’avais besoin de quoi 😊
Toute est parfaite!!! Mais fait de quoi plus qu’il est un peu plus de lumière 💡
Merci ☺️
barbara
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Ishdeep
Reisde met een groep
15 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
The bed was really comfortable (I like firm beds due to my backache) and room was good. Staff is kind and helpful. Underground parking is included with the stay. As for Cleanliness, it is average and they can do better.
There are some places available for dinner and a bakery close by (3-4 mins drive away) is not to be missed.
Continental Breakfast is served, pancakes, bread, bagels, cream cheese, butter, cornflakes and milk, coffee n tea also available. Boiled eggs are available too (but they cold which is why I didn’t like them)
Otherwise nice place for a stay.
Ishdeep
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jacques
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très paisible
Jacques
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Régis
Reisde met familie
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le plus : parking couvert.
Les moins : chauffage extrêmement bruyant et petit déjeuner très basique
Régis
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Gabrielle
Reisde met partner
10 mrt 2026
Positief: Netheid
Matelas tellement dur, sommeil difficile et mal de dos terrible...
Pas de prises de courant de chaque côté du lit
Ouverture tardive du déjeuner
Stationnement pour voiture électrique disponible ($)
Gabrielle
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Annick
Reisde met familie
10 mrt 2026
Chambre propre
Déjeuner parfait
Annick
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Marianne
Reisde met partner
7 mrt 2026
Très bien tout etait parfait!
Marianne
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Patrick
Reisde met partner
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Rapport qualité prix ,correct chambre propre mais fauteuils tachés, tranquille et bien situé !
Patrick
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Manon, Bromont
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Centre commercial à 6 min de marche. Personnel accueillants. Stationnement intérieur.
Manon
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Claire
Reisde met partner
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Oui pour les magasins ,chambre pas assez éclairée.La cafetière devrait être changer ,les fauteuils désuets,la chambre propre ,pas de bruits ,le déjeuner compris très bien
Claire
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Stephane
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet room, except for the noisy heater when it goes on.
Stephane
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait, merci.
Daniel
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met partner
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très courtoise très ptopre
Paul
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Denise, st Constant
Reisde met een groep, Reisde met partner
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La chambre était propre, un petit peu d'amour au mobilier serait bienvenue . J'ai adoré l'environnement intérieur, la salle centrale comme si c'était à ciel ouvert ... merci , je n'hésiterais pas à y retourner.
Denise
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Laura
22 feb 2026
Laura
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Joanie
Reisde met partner
20 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Peu de commodités( 1 serviette, 1 oreiller, pas drap supplémentaire)
Allure négligée hôtel en général
Odeur d'auto/parking souterrain
Déjeuner trés de base
Chambre à 15 à notre arrivée, chauffage fermé
Joanie
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Pascale
19 feb 2026
Pascale
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Marie-Helene
Reisde met partner
18 feb 2026
Positief: Netheid
Le déjeuner dans l’espace commun est très bruyant, on a été réveillé par ce bruit nos deux jours. Je vous recommande de mettre quelque chose au contour de porte pour insonoriser (on voyait le jour en dessous de la porte).
Aussi, les 2 fauteuils n’étaient pas très propres (usés) et la petite table ronde devrait être solidifiée (j’ai eu peur de renverser mon verre à plusieurs reprises, la table n’était pas fixe)
Marie-Helene
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Andrée
Reisde met partner
18 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel très attentif à nos besoins, toujours de bonne humeur et très serviable, tant à la réception qu’à la station déjeuner.