Casa Agua San Pancho ligt in San Francisco. Shoppers kunnen zich laten gaan bij San Pancho Nayarit Markt. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Sayulita Strand en Strand van Punta de Mita. Entreamigos en Los Arroyos Verdes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San Francisco
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Barbecue
Dakterras
Picknickplaats
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Grote koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Je dient de waarborg binnen 48 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MXN 800 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Agua San Pancho Guesthouse San Francisco
Casa Agua San Pancho Guesthouse
Casa Agua San Pancho San Francisco
Casa Agua San Pancho house
Casa Agua Pancho Francisco
Casa Agua San Pancho Guesthouse
Casa Agua San Pancho San Francisco
Casa Agua San Pancho Guesthouse San Francisco
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Agua San Pancho?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Agua San Pancho inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Agua San Pancho uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Agua San Pancho een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MXN 800 per voertuig.
Waar staat Casa Agua San Pancho?
Dit pension in San Francisco ligt op 10 minuten wandelen van Angelical Spa en San Pancho Nayarit Markt. Ook Entreamigos en Las Huertas Golf Club liggen op een kwartiertje wandelen.