Hôtel Aux Vieux Remparts ligt in Provins in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Grange aux Dîmes en Tour César. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Fontenailles-golfclub en Champagne Richomme. Labyrinthe en Labyrinthe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Provins
3 rue Couverte, Provins, Seine-et-marne, 77160
In de buurt
Tour César
3 min. wandelen - 0.3 km
Grange aux Dîmes
3 min. wandelen - 0.3 km
Église Saint-Quiriace
4 min. wandelen - 0.4 km
Office de Tourisme Provins
8 min. wandelen - 0.7 km
La Roseraie de Provins
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Provins - 19 min. wandelen
Luchthaven Orly (ORY) - 72 min. rijden
Restaurants
Mammy Gâteaux
1 min. wandelen
Café de Paris
14 min. wandelen
McDonald's
4 min. rijden
Au César Gourmand
1 min. wandelen
Buffalo Grill Provins
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hôtel Aux Vieux Remparts
Hotel met een chique stijl in het stadscentrum
Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hôtel Aux Vieux Remparts. Geniet van een massage, een lichaamsbehandeling of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. A lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch en diner, en je geniet er van dineren in openlucht. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), massage- en behandelingsruimtes en een 24-uurs receptie
Een vergaderruimte, wasservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 32 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 19 voor volwassenen en EUR 9,50 voor kinderen
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
Aux Vieux Remparts
L Esquisse
Dingen om te doen
Volledig uitgeruste spa
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Behandelingsruimtes voor koppels
Gezichtsbehandelingen
Massage
Spa beperkt geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
3 etages
Art-decoarchitectuur
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Individuele aankleding
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.31 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19 voor volwassenen en EUR 9.50 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aux Vieux
Aux Vieux Remparts
Hostellerie Aux Vieux Remparts Hotel
Hostellerie Aux Vieux Remparts Hotel Provins
Hostellerie Aux Vieux Remparts Provins
Vieux Remparts
Relais Silence Aux Vieux Remparts Hotel Provins
Relais Silence Aux Vieux Remparts Hotel
Relais Silence Aux Vieux Remparts Provins
Relais Silence Aux Vieux Remparts
Hôtel Aux Vieux Remparts The Originals Relais
Hôtel Aux Vieux Remparts, The Originals Relais Hotel
Hôtel Aux Vieux Remparts, The Originals Relais Provins
Hôtel Aux Vieux Remparts, The Originals Relais Hotel Provins
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Aux Vieux Remparts?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Aux Vieux Remparts?
Vandaag, 16 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Aux Vieux Remparts van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 108, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Aux Vieux Remparts inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Aux Vieux Remparts uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Aux Vieux Remparts?
Dit wellness hotel ligt in het centrum van Provins, op 5 minuten wandelen van Grange aux Dîmes, Tour César en Musée de Provins. Ook Église Saint-Quiriace en Labyrinthe liggen op 10 minuten wandelen. Station Provins ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Champbenoist - Poigny is het 28 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Aux Vieux Remparts
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 92 van 197 beoordelingen
10 - Uitstekend
92
Gastenscore: 8 - Goed. 75 van 197 beoordelingen
8 - Goed
75
Gastenscore: 6 - Redelijk. 18 van 197 beoordelingen
6 - Redelijk
18
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 197 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 197 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
baudewijn MR
Zakenreiziger
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een aanrader
Leuk dat er een gratis parking is. Heel typisch hotel in oude gebouwen, zeer aangenaam restaurant met vriendelijke bediening. Mooie spa. Ontbijt met lekker vers fruitsappen anders wel basic ontbijt. Een absolute aanrader om de oude stad te verkennen
baudewijn MR
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
baudewijn MR
2 jun 2025
baudewijn MR
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
patrick
21 aug 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Uitstap naar de middeleeuwen
Voor ons geen 4 sterren accommodatie. Kamers netjes poetsen kunnen ze hier niet goed .
Vanaf 2 overnachtingen heb je recht op gratis toegang tot de spa . Dat werd ons echter niet verteld. Trouwens €19 pp voor de spa voor een uur heb ik nog nooit meegemaakt in een 4*
Ontbijt is goed maar weinig variatie.
patrick
3 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
adriana
24 apr 2024
adriana
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
baudewijn MR
Zakenreiziger
24 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi en rustig hotel in het oude Provins
Rustiek hotelletje dat de sfeer uitstraalt van het oude Provins. Vriendelijk personeel, heel lekker diner restaurant. Kamers zijn niet heel ruim maar toch voldoende. Er is parking voor de wagen op het domein.
De nieuwe wellness kan je voor een aanvaardbare prijs voor jezelf en je gezelschap afhuren en gebruikt maken van jacuzzi, stoombad en sauna.
baudewijn MR
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
baudewijn MR
Zakenreiziger
6 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtige plaats om te verblijven
Het hotel is gelegen in de prachtige oude stad van Provins en heeft een aantal middeleeuwse accenten in de kelderbar.
Het restaurant serveert heel lekker eten met typische Franse keuken. Het personeel is heel behulpzaam en vriendelijk. Begin 2024 is d e nieuwe wellness geopend die je per uur kan afhuren aan 19€, een echte aanrader!
baudewijn MR
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Marc
7 aug 2022
Marc
2 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
M.r
8 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
M.r
1 nacht verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Arie Korteweg
4 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
uitstekende akkommodatie
prima
Arie Korteweg
8/10 – Goed
Maël
11 dec 2025
Maël
2 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Jérémy
Zakenreiziger
2 dec 2025
Positief: Personeel en service
La chambre n’était pas dans l’hôtel mais dans un petit bâtiment isolé sur le côté avec des travaux à 10m. La chambre était chauffé par un clim réversible qui chauffait correctement la pièce mais faisait un bruit épouvantable, difficile de s’endormir la nuit
Jérémy
2 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Youness
28 nov 2025
Youness
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
cedric
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
cedric
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
alain
Reisde met partner
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très accueillant et personnel gentils et attentionnés
alain
2 nachten verbleven in augustus 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Claudio
5 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirty room. No refrigerator, no elevator, no safe. Problems with check-in and parking.
Claudio
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Alan
Reisde met partner
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had to wait a while to check in as receptionist was busy with another guest. Pillows a bit uncomfortable. But great location and would stay again.
Alan
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Anders
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anders
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Po-Yu
Reisde met partner, Reisde met familie
13 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Il y a une tache de chocolat par terre dans la chambre. Il y a seulement les serviettes et baignoire pour une personne, et on avait demandé deuxième, qui n’est pas faite apres une deuxième demande, pas très professionnel.
Po-Yu
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
12 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice property in the old town, walkable to train station and sights.
Classic style room.
TV vey glitchy, which normally wouldn’t matter except I wanted to watch Roland Garros.
Really good restaurant!
Susan
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Stephane
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Petit séjour à Provins pour aller voir le spectacle des rapaces
Stephane
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Glen
1 mei 2025
Glen
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
christian
1 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
christian
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
David
Zakenreiziger
12 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un charmant hôtel avec un très bon restaurant
Les travaux se terminent pour l'heure espace spa privatif et payant. L'accès à une piscine était gratuit et représentait un plus par rapport aux autres hôtels des alentours. Voir si cette stratégie sera payante à l'avenir.
En attendant, notre séjour dans cet hôtel a été impeccable. Chambre spacieuse, petit-déjeuner offrant un choix très satisfaisant, restaurant sur place le soir avec une carte très correcte. Si vous restez plusieurs jours, vous pouvez également trouver d'autres restaurants dans la ville basse pour varier les plaisirs.
David
2 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
GUILLAUME
Zakenreiziger
4 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien situé
Tout est propre et calme
GUILLAUME
1 nacht verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 dec 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
bof
Trop cher pour ce que c est cet hôtel interrupteur des couloirs cassés et aucun à coté de l ascenseur la tv minuscule et la télécommande fonctionnait une fois sur dix à l accueil pas très aimable
on a connu mieux pour 100 e . On s est tapait 30mn à pied de la ville basse pour être mal reçu par la dame à l accueil .... Bon si on revient ça sera en dehors du marché de Noël ou du festival !! Pour mieux apprécier la ville !!! Par contre la dame a l accueil du matin le lendemain super agréable !!!!