Gehele flat·Particuliere eigenaar

Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201)

Fotogalerie voor Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201)

Een zonnig terras buiten met rieten meubels, een constructie met rieten dak en uitzicht op de lucht.
Een eethoek met een glazen tafel, een zwarte leren bank en stoelen. Op de tafel staat een vaas met gele bloemen.
Zwembad met blauwe mozaïektegels, omgeven door palmbomen en gebouwen.
Een slaapkamer met een rode sprei, een plafondventilator, een televisie op een plank en houten kasten.
Een zwarte leren bank in een kamer met een groot raam, een potplant en een tafel met boeken en een lamp.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201)

  • Het Condominio la Dolce Vita is een mooi gebouw met 8 appartementen dat 3 verdiepingen beslaat in een van de beste wijken van Playa del Carmen. Slechts 5 blokken van het meest trendy en moderne deel van 5th Avenue en 7 blokken van de beroemde strandclub van Mamita, we zijn gelegen nabij geweldige restaurants, banken, supermarkten en winkelcentra.
    De 8 appartementen zijn allemaal vermeld in HomeAway / VRBO (lijstnummers: 3947332, 4446649, 4445257, 4739426, 4739578, 4739342, 4739550) en ze zijn bijna identiek aan elkaar.

    Ze zijn te classificeren in 4 types (2 eenheden per type):
    Een groot balkon en een eigen jacuzzi
    B-balkon
    C - geen balkon maar grotere woonkamer
    D-geen balkon en gewone woonkamer
    Deze aanbieding is van het type B.


    Het aanbieden van een sfeer van privacy, rust, veiligheid en comfort in een moderne ambiance, zult u genieten van het huwelijk van zowel Europese en Caribische stijl.

    Alle appartementen zijn volledig ingericht en uitgerust met een grote keuken met koelkast. A / C in het gehele, kabel-tv, snel WIFI internet, een kingsize bed, comfortabele futon in de woonkamer.
    De prachtige gemeenschappelijke daktuin is de perfecte plek voor een ontspannen tijd door te brengen in het zwembad, genieten van een grote barbecue of een romantisch ontbijt onder een typisch Caribische "palapa".

    Het Condominio La Dolce Vita is de beste kwaliteit-prijs deal in de stad !!

    toegang voor gasten

    De tuin op het dak met een zwembad, palapa, lounge en BBQ is een gemeenschappelijke ruimte gedeeld met de andere 7 appartementen van het Condominio La Dolce Vita.

    -We Zijn een schoonmaakservice en verandering van handdoeken om de 3 dagen.

    -Ontbijt (Koffie, melk, thee, sneetjes brood, jam, pindakaas, chocopasta, ontbijtgranen, koekjes en fruit) it's elke dag beschikbaar, behalve op zaterdag en zondag.

    Interactie met gasten

    Ik woon in hetzelfde gebouw en IÂ'll bijna altijd beschikbaar in geval van een noodsituatie, probleem of vraag. Stuur mij een bericht.

    De buurt

    De buurt is een van de meest mooi, rustig en op te slaan in Playa del Carmen. Er zijn vele uitstekende lokale restaurants in de buurt.
    Supermarkt Mega op slechts 350meters.
    apotheek 150meter
    Atm 150meter.
    5e Avenida 400meter.
    Mamita's Beach 700meters.

    Verplaatsingen

    Elk ding is bereikbaar in minder dan 15 minuten lopen. Je moet echt niet meer dan je voeten nodig hebben ...


    Er zijn een heleboel dingen te doen in de Riviera Maya:
    het verkennen van de Maya-cultuur, duiken en snorkelen in de Caribische zee of in een 'cenote' tussen zijn met wilde schildpadden, haaien, walvissen haaien, dolfijnen. Vogels kijken, zeilen, vissen en spearfishing. Golfen, kitesurfen, parachutespringen een ontspannen tijd op een geweldig strand, spelen beach volley of op het strand op de 5th avenue om te winkelen en te genieten van de uitstekende bars en de gekke nachtleven op de 12e straat. Komen om te genieten van alles wat en meer in de Riviera Maya!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Gonzalo Guerrero, een wijk in Playa del Carmen. Playa del Carmen Maritime Terminal en Playacar Golf Club zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa del Carmen Main Beach en Mamitas Beach. Xplor Theme Park en Parque Temático Ecológico Xcaret mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Playa del Carmen
Meer flats in Playa del Carmen
Kaart
Playa Del Carmen, QROO

In de buurt

  • Een kuststadsbeeld met een heldere blauwe zee, een strand en een combinatie van woon- en bedrijfsgebouwen.
    Quinta Avenida
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een meerlaags winkelcentrum met palmbomen, hangende decoraties en diverse winkels.
    Quinta Alegría Shopping Mall
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een strand met een rieten gebouw, palmbomen en helderblauw water.
    Playa del Carmen Main Beach
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Luchtbeeld van een kustplaats met een breed strand, helder turquoise water en weelderige begroeiing.
    Mamitas Beach
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Estadio Mario Villanueva Madrid
    5 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 49 min. rijden

Restaurants

  • Chiltepin Marisquillos
    3 min. wandelen
  • Aquelarre Café
    2 min. wandelen
  • Fuego Santo
    1 min. wandelen
  • El Fogon del May
    2 min. wandelen
  • Los Aguachiles
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201) over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een zwembad op het dak.

Zijn huisdieren welkom bij Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kingsize 1bedroom apt, private Balcony, common rooftop with pool (unit 201)?

Dit appartement ligt in Gonzalo Guerrero, op 10 minuten wandelen van Estadio Mario Villanueva Madrid en Quinta Avenida. Ook Playa del Carmen Main Beach en Mamitas Beach liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk