Mother Lode Motel ligt in Apple Hill, een wijk in Placerville. Bezoek Historic Main Street Placerville en Fountain and Tallman Soda Works Building, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Lumsden Park en Hangtown's Gold Bug Park and Mine. El Dorado County-kermisterrein en Wakamatsu Farm zijn ook een bezoek waard. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Placerville
Sacramento, California (SMF-Internationale luchthaven Sacramento) - 64 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. rijden
Beach Hut Deli
3 min. rijden
Taco Bell
3 min. rijden
Starbucks
3 min. rijden
Lava Cap Winery
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Mother Lode Motel
Motel in Apple Hill
Mother Lode Motel biedt onder andere gratis ontbijt voor onderweg en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een automaat en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mother Lode Motel bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Automaat
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
1 etage
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 25 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van USD 100.00 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 15.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100.00 per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: USD 100.00 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: USD 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: USD 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot mei
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 21.00 uur
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mother Lode Motel
Mother Lode Motel Placerville
Mother Lode Placerville
Mother Lode Hotel Placerville
Mother Lode Motel Motel
Mother Lode Motel Placerville
Mother Lode Motel Motel Placerville
Veelgestelde vragen
Beschikt Mother Lode Motel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Mother Lode Motel?
Vandaag, 15 apr. 2026, kost een verblijf bij Mother Lode Motel van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Mother Lode Motel?
Ja, bij Mother Lode Motel zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 100.00 per verblijf en een toeslag van USD 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mother Lode Motel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mother Lode Motel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Mother Lode Motel?
Dit motel ligt in Apple Hill, op 5 km afstand van Lumsden Park, Smokey Ridge Winery en Historic Main Street Placerville. Ook El Dorado County Chamber of Commerce en Placerville Historical Museum liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mother Lode Motel
6,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,2
Netheid
7,0
Locatie
6,8
Personeel en service
6,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 71 van 388 beoordelingen
10 - Uitstekend
71
Gastenscore: 8 - Goed. 114 van 388 beoordelingen
8 - Goed
114
Gastenscore: 6 - Redelijk. 80 van 388 beoordelingen
6 - Redelijk
80
Gastenscore: 4 - Matig. 60 van 388 beoordelingen
4 - Matig
60
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 63 van 388 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
63
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yi
5 mrt 2026
Yi
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Cindy
Reisde met partner
21 feb 2026
Negatief: Voorzieningen
We reserved the Deluxe room with king size bed. We called Thursday to confirm the room. We told them over the phone, we have 2 dogs. We were not given the room reserved. We were given a room with 2 single beds. The vending machine on the property was out of service. The lamp in the room was not properly assembled and would fall over easily. The staff was very unhelpful in our request and slightly apologetic about things.
Cindy
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Camille
2 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms
Helpful staff
Camille
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
james
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient.
james
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
MICHAEL
28 nov 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was accidentally booked by a small child playing on my phone. I called to explain the situation to the hotel and they said there’s nothing they could do but I should contact the third party (hotels.com) and they should be able to help me out. I contacted hotels.com who then contacted the hotel again to ask for a refund and the hotel refused. I’ll remove this hotel from any future trips that’s for sure.
MICHAEL
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Michelle, Reno
11 nov 2025
Michelle
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kim
11 okt 2025
Kim
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
david
9 okt 2025
david
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
ken
30 sep 2025
no computer charge circuits. only one bed stand, no clothes closet...it was bare minimum standards...some of the furniture very worn out, no cups or supplies for coffee, ....
ken
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Preston
29 sep 2025
Preston
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Margaret
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Margaret
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Jeffery
12 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room was double-booked with a suitcase in the room. The office was at another location, so I had to call. When no one answered I left a message. But no one ever contacted me and several hours later the other party showed, was surprised, and took her suitcase. I bolted the door after that.
Very dated room, very dated procedures. Would not recommend this motel to anyone.
Jeffery
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Vickie, Kelseyville
Reisde met partner
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice updates to an aged property, nice pool too
Vickie
1 nacht verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Lisa
Reisde met familie
31 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We left instead of staying a second night
The office was closed for renovation so we had to check in at the property just up the road. The included breakfast was a stale, packaged pastry that I got at check-in. Booked a double queen room but the beds were just full size. Both my kids hurt their feet on the exposed tack strip on the edge of the threshold into the bathroom so we covered it with a towel. The shower curtain was on the ground, the shelf in the shower had been ripped off, showing exposed concrete, and the inside of the bathroom door was missing a bunch of paint (likely from a pet that was locked inside). We were planning to stay 2 nights but decided to just drive home after a long day of river rafting rather than stay a second night. I will say the grass area and garden are quite pretty.
Lisa
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Kelly
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Voorzieningen
The handicap room #1 is not very accessible. No room around the bed for a wheelchair. No bars in the shower. Shower head is on the opposite wall of the bench seat. There is also no removable shower head to wash person. The water does not even reach the person. Our second room a/c did not work. They brought in a fan and said that was all they could do. The staff was kind but the actual rooms were not great. One plus is the pool is clean and beautiful.
Kelly
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Scott
30 mei 2025
Scott
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Ahmad
25 mei 2025
Ahmad
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
16 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pleasant check in experience
Small room but clean
Robert
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Komoki
Reisde met een groep, Reisde met partner
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stay here every time we are in town. They are friendly and the rooms are simple but nice.
Komoki
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Michael
Reisde met familie
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ease to access . Short distance off the highway. Food etc is about 2 miles away.
Michael
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
MICHAEL
23 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MICHAEL
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Robert
Reisde met familie
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Small but Clean
The place is easy to find; rooms are simple, nothing fancy but clean. Bed was comfortable and they offered a breakfast but we didn't partake of it. We've stayed here before and have never been disappointed.
Robert
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Marye L
17 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Remodeled room was beautiful and peaceful with view of nature and swimming pool