5 Share - 5 Share Room - Mt Perisher Views
Hotel in Perisher Valley, in de buurt van Perisher Ski Resort
Fotogalerie voor 5 Share - 5 Share Room - Mt Perisher Views





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Perisher Valley, New South Wales
In de buurt
Perisher Ski Resort1 min. wandelen - 0.0 km
Kosciuszko National Park1 min. wandelen - 0.0 km
Kosciuszko National Park1 min. wandelen - 0.0 km- Perisher Quad Express Chair3 min. wandelen - 0.3 km
- Village 8 Express7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Skitubestation Perisher - 6 min. wandelen
- Skitubestation Bullocks Flat - 67 min. rijden
Restaurants
- Brunelli's Cafe6 min. wandelen
- The Pub4 min. wandelen
- Perisher Mid Centre6 min. rijden
- Basecamp15 min. rijden
- Powder Inn13 min. wandelen
Over deze accommodatie
5 Share - 5 Share Room - Mt Perisher Views
Gelijkaardige accommodaties

3 Share - 3 Share Room - Perisher Village Views
3 Share - 3 Share Room - Perisher Village Views
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
AU-2486-listing-4




