The Angkal Resort ligt in Nusa Penida in de historische wijk. Bezoek Port Roro Nusa Jaya Abadi en Plabuhan Tradisional Sampalan als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kelingking-strand en Atuh-strand. Snorkelen, windsurfen en vissen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Nusa Penida
Banjar Angkal, Desa Suana, Penida Island, Bali, 80771
In de buurt
Crystal Bay Beach
41 min. rijden - 22.8 km
Broken Beach
55 min. rijden - 26.4 km
Goa Giri Putri Tempel
20 min. wandelen - 1.7 km
Uitkijkpunt Duizendeilanden
25 min. rijden - 11.5 km
Maruti Express-veerbootdok op Nusa Penida
29 min. rijden - 19.1 km
Restaurants
The Rich Penida Resto & Bar
12 min. rijden
Secret Penida Cafe
12 min. rijden
Eastside Penida
12 min. rijden
Coffee Beans.
9 min. rijden
Bubu Beach Bar & Grill
11 min. rijden
Over deze accommodatie
The Angkal Resort
Bed & breakfast in de historische wijk
Een gratis Engels ontbijt, een terras en minigolf vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij The Angkal Resort. Het plaatselijke restaurant La Angkal Resto and Grill serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het strand. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een businesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, conciërgeservice en een kruier/portier
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden veel comfort met kussenmenu's en (laptop)kluisjes, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies van 40 inch met kabelzenders
Aparte zitruimtes, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 16.00 uur
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis Engels ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Angkal Resto and Grill
Lido Bar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Midgetgolf
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Midgetgolf
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Kussenkeuzemenu
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Lcd-tv van 40 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 350000.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 350000 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 350000 (enkele reis), (van 4 tot 7 jaar oud)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: IDR 350000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Btw-nr. - 14.403.960.9-907.000
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 20.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Angkal Resort Penida Island
Angkal Penida Island
The Angkal Penida Island
The Angkal Resort Penida Island
The Angkal Resort Bed & breakfast
The Angkal Resort Bed & breakfast Penida Island
Veelgestelde vragen
Beschikt The Angkal Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij The Angkal Resort?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij The Angkal Resort van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 57, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Angkal Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Angkal Resort inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Angkal Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt The Angkal Resort een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 16.00 uur. Er geldt een toeslag van IDR 350000 per voertuig.
Waar staat The Angkal Resort?
Deze aan het strand gelegen bed & breakfast in Nusa Penida ligt op 1,6 km van Goa Giri Putri Tempel en op 10 km afstand van Port Roro Nusa Jaya Abadi en Plabuhan Tradisional Sampalan. Ook Atuh-strand en Uitkijkpunt Duizendeilanden liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Angkal Resort
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 13 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 13 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
A.T.
Reisde met familie
11 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastische locatie, uitzicht op de Balizee met in de verte Lombok. Prima huisjes met een buitendouche. Resort is voorzien van een mooie infinity pool. Gastvrije medewerkers, ontbijt a la carte en een prima diner.
A.T.
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Razy
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très beau Bungalow
Personnel très gentil et très serviable
Excellent Séjour
Razy
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Pia
7 okt 2025
Positief: Personeel en service
Auswahlmöglichkeiten Frühstück | Hilfsbereitschaft Personal
Pia
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alexis
6 okt 2025
Alexis
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Diana
Reisde met een groep
31 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff. Good food options. Very clean.
Diana
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Deanna
Reisde met partner
23 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and professional. Lovely room and view.
Deanna
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Clement
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Service au top, restauration, massages, piscine débordement avec vue mer.
Venteux et assez excentré des lieux de vie.
Travaux sur nouveau bâtiment juste derrière les chalets malheureusement, réveils tardifs infructueux.
Connexion internet très mauvaise.
Clement
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Isis
20 mei 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is very nice however, rather secluded. No where to really walk. You have to have a car to explore. The food and drinks were delicious. The pool was wonderful as well as the rooms.
Isis
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Luiz Antonio
26 apr 2024
Luiz Antonio
2 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Boubekeur
Reisde met familie
18 apr 2024
Positief: Netheid
Sympa
On a passer deux nuits l’hôtel est sympa belle vue sur la mère beau lever du jour le bémol c’est le petit dej très moyen et les portions sont minimes a peine 2g de beurre pour vos tartines et une petite cuillère de miel après il faut pas hésiter a redemander et le faite qu’on nous fasse payé le dinner avant de finir de manger sachant que le lendemain on serait encore la…c’était désagréable on a l’impression qu’ils ont pas confiance…a part ça ça va les chambres sont propres … hôtel isolé
Boubekeur
2 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Jeevan
Reisde met familie en kleine kinderen
13 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ocean View
Jeevan
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Stacia
Reisde met een groep
21 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very friendly and helpful. Resort is small so it almost feels private. It is a little far from any sizable restaurant or shopping areas. There is a small area you can walk to with a few restaurants. Spa was wonderful.
Stacia
4 nachten verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Kimberley
Reisde met familie
17 okt 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, staff is super friendly and will organize transfers to and from harbour, and will book sightseeing for you on Penida. Far away from the harbour, and main parts of the island, but close to Diamond Beach and other sights. Spa staff are amazing and my hair mask, reflexology and balinese massage were 10/10. The restaurant is amazing, breakfast has many options and I was happy with every meal we had. My only complaint is that the housekeeping is not very good. My mugs were dirty on arrival, my towels were also damp and looked used and refolded. My dad who stayed in a different room had a leaking sink and the bathroom was flooded. If they fix their maintenance and housekeeping standards they would be 5/5 stars!!