Geheel appartement

Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Wasvoorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in 14e arrondissement, een wijk in Montrouge. Catacomben van Parijs en Panthéon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Champs-Élysées en Rue Cler. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Accor Arena of Parc des Princes. Bekijk onze reisgids voor Montrouge
Meer appartementen in Parijs
Kaart
Montrouge, Hauts-de-Seine

In de buurt

  • Parc Montsouris
    Parc Montsouris
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Catacomben van Parijs bevat historisch erfgoed
    Catacomben van Parijs
    7 min. rijden - 2.1 km
  • Cité Internationale Universitaire de Paris
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Cité Universitaire
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Maison des Examens
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Porte d'Orleans - 13 min. wandelen
  • Station Paris Cité Universitaire - 16 min. wandelen
  • Luchthaven Orly (ORY) - 16 min. rijden

Restaurants

  • L'Auberge de Gentilly
    13 min. wandelen
  • Ajap
    7 min. wandelen
  • Santa Rita
    6 min. wandelen
  • La Divette
    8 min. wandelen
  • Ishikawa
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge

Appartement vlak bij Paris Expo Porte de Versailles
Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge hebben voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
  • Wasmachines en strijkplanken/strijkijzers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Ā 5 minutes from Paris - 2 Bedrooms Paris 14e & Montrouge?

Dit appartement ligt in 14e arrondissement, op 1,8 km van Maison des Examens en op 5 km afstand van Paris Expo Porte de Versailles en Jardin du Luxembourg. Ook Catacomben van Parijs en Place d'Italie liggen op 5 km afstand. Metrostation Porte d'Orleans ligt op 13 minuten wandelen en naar Montsouris Tram Stop is het 14 minuten wandelen.