Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en conciƫrgeservice
Spelletjes, boeken en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle 83 kamers bieden veel comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en (laptop)kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Babybadjes, kinderpantoffels en kinderopvang
Recyclage, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met designer toiletartikelen en kinderbadjassen
Smart-tv's van 55 inch met streamingdiensten en satellietzenders
(kleer)kasten, waterkokers en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Beveiligd overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 28 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EURĀ 34 per persoon
2 bars/lounges
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EURĀ 70; reservatie vereist
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 140
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 140
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 5 januari tot 10 januari:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 12 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 80.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 11.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 34 per persoon
Valetparkeerkosten: EUR 28 per nacht (incl. in- en uitrijden)
ToeslagĀ voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 140 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 140 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
ToeslagĀ voor extra bed: EUR 80.0 per nacht
Diner: EUR 70
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bijĀ de check-inĀ wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komenĀ met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Gasten hebben dagelijks van 07.00 tot 22.00 uur 1 uur toegang tot de spa. Om de gewenste tijdvakken te kunnen garanderen, dien je te reserveren. Kinderen kunnen tussen 07.00 en 15.00 uur gebruikmaken van het zwembad.
Registratienummer van de accommodatie FR89420863367
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 22.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiƫle sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Domaine Reine Margot Paris Issy MGallery Collection
Reine Margot Hotel Issy Les Moulineaux Mgallery Fall 2023
Domaine Reine Margot Paris - Issy MGallery Collection Hotel
Veelgestelde vragen
Beschikt Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 5 januari tot 10 januari.
Hoeveel kost een verblijf bij Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection?
Zijn huisdieren welkom bij Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 28 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 140 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 140 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection?
Dit gezinsvriendelijke hotel ligt in het stadscentrum, op 2 km afstand van Seine en Paris Expo Porte de Versailles. Eiffeltoren ligt op 4,9 km. Metrostation Mairie d'Issy ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Metrostation Corentin Celton is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Domaine de la Reine Margot Paris-Issy - MGallery Collection
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 52 van 64 beoordelingen
10 - Uitstekend
52
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 64 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 64 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 64 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 64 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 ā Goed
Bruno
Zakenreiziger
26 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bruno
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 ā Uitstekend
Bastian
Zakenreiziger
17 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bastian
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 ā Uitstekend
Jene
Reisde met partner
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was very welcoming clean and quiet. I enjoyed my stay. The staff was very kind and helpful, they answered all of my questions. The food at the adjacent restaurant was delicious. The breakfast was wonderful. The rooms were neat and tidy. I wish I had spent time at the speakeasy. I will check it out on my next stay.
Jene
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 ā Uitstekend
MARINA
14 feb 2026
MARINA
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 ā Uitstekend
Toni
20 jan 2026
Beautiful setting, very high standards, a few snack options on menu and room service would have been nice, room very confo
Toni
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 ā Uitstekend
Elhadji
9 jan 2026
Elhadji
4 nachten verbleven in december 2025
6/10 ā Redelijk
Christelle
6 jan 2026
Staff was co
Christelle
5 nachten verbleven in december 2025
2/10 ā Ontzettend slecht
Delowan
27 dec 2025
Delowan
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 ā Redelijk
HIDETSUNE
30 nov 2025
HIDETSUNE
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 ā Uitstekend
Sakhi
24 nov 2025
Sakhi
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 ā Uitstekend
Richard
Zakenreiziger
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Kind staff, clean rooms, good service, nice location!
Richard
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 ā Uitstekend
Tsz Kin
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tsz Kin
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 ā Uitstekend
Peter
Reisde met partner
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great views. Quiet and walkable to great restaurants. Didnāt like when I checked in I was going to be charged $120 euro's for a two hour early check in. Never heard that before?? Especially being a Canadian.
Peter
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 ā Uitstekend
Emad
Zakenreiziger
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel, close to the convention center, great breakfast and wonderful garden
Emad
4 nachten verbleven in september 2025
2/10 ā Ontzettend slecht
Hassan
Zakenreiziger, Reisde met partner
22 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The property is 45mins away drive from Paris! Itās not in Paris, the front office manager was extremely rude. The outside sitting area was extremely dirty. Never again for anyone who wants to visit Paris āITS NOT IN PARISā
Hassan
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 ā Uitstekend
John Anthony
18 sep 2025
John Anthony
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 ā Uitstekend
Mauro
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mauro
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 ā Uitstekend
Lisa
Reisde met familie
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are very accommodating and polite. The room is clean. The grounds are amazing!
Lisa
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 ā Uitstekend
Duncan
Reisde met familie
4 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Truly outstanding service (especially Toufik) and a beautiful hotel with excellent facilities. Incredibly comfortable bed, well designed and recently refurbished rooms and public spaces, secure parking but close to the Metro, free EV charging (though valet parking was 28 Euros per night). You could use the spa area (pool, sauna, steam room) for a pre-booked 1 hour per day, which meant that it was never over crowded because there were no more than 8 in the area at one time. We were able to get access at convenient times.
Duncan
4 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 ā Redelijk
Kirubakaran
Reisde met familie
2 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kirubakaran
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 ā Uitstekend
ANTONIOS
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ANTONIOS
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 ā Uitstekend
Daniel
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Would give it 5 stars except we saw a rat come from the kitchen. Only saw 1, so only dropping 1 star, sometimes wildlife finds a way into a space they shouldnt be.
Jordan
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 ā Uitstekend
Amarpreet
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel for what we needed as a family. Beds comfortable, rooms clean, nothing was too much trouble for staff.