Gehele woning·Particuliere eigenaar

Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas

Dit vakantiehuis in Paracas is voorzien van een keuken en een bubbelbad

Fotogalerie voor Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas

Strand
Een microgolfoven, een oven, een koffiezetapparaat/waterkoker
Zwembad
Interieur
Terrein van de accommodatie

Gehele woning

6 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 19

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Droogkast
  • Keuken
De huidige prijs is € 514
3 aug - 4 aug

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas

Dit vakantiehuis in Paracas is voorzien van een keuken en een bubbelbad
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis beschikt over een bubbelbad. Geniet daarnaast van een keuken en een droogkast. Er zijn gemakken als 7 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een koffie/theemaker.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een microgolfoven, een eetruimte, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad.

Accommodatiebeheerder

Bárbara

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 7 badkamers
  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 19 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

Kaart
Paracas, Ica

Lokaal vervoer

  • Pisco, PIO-Renan Elias Olivera - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Restaurant Paracas - ‬12 min. rijden
  • ‪Restaurante Bahía - ‬12 min. rijden
  • ‪Nautilus - ‬12 min. rijden
  • ‪Milla Cero - ‬12 min. rijden
  • ‪Arena Cafe - ‬12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas?

Vandaag, 28 jul. 2025, kost een verblijf bij Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas van één nacht voor twee volwassenen op 3 aug. 2025 min. € 514,13, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas?

Dit vakantiehuis in Paracas ligt op 10 km afstand van Natuurreservaat van Paracas, Strand van El Chaco en Golfclub van Paracas. Ook Playa Loberia en Playa La Palmilla liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Hermosa Casa Frente AL MAR A 30 Minutos DE Paracas

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.