Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel ligt in de buitenwijken en aan het strand in Sardinal. Bezoek Diamante Eco Adventure Park, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Playa Hermosa en Panamá Beach. Ook Playa Calzón de Pobre en Coco Beach zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals jetskiën en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Strand van Panama
Liberia (LIR-Internationale luchthaven Daniel Oduber) - 27 min. rijden
Restaurants
Pacifico Beach Club
9 min. rijden
Restaurante Bahía
3 min. rijden
Tico Tica
11 min. rijden
La Casita del Marisco
5 min. rijden
AquaSport
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Playa Hermosa
Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel bevindt zich dicht bij Panamá Beach en Playa Calzón de Pobre en biedt een gratis à la carte ontbijt, een strandbar en een poolbar. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, massages op het strand en ligstoelen. Trakteer jezelf op wellness met een gezichtsbehandeling of een Zweedse massage. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals kajakken, roeien/kanoën en windsurfen. Naast een terras en een tuin, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Tuinmeubelen, conciërgeservice en een natuurreservaat
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: CRC 47000 per kamer (enkele reis)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: CRC 47000 (enkele reis), (tot 6 jaar oud)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Golden Palms Papagayo Adults Hotel
Golden Palms Adults Hotel
Golden Palms Papagayo Adults
Golden Palms Adults
Golden Palms Papagayo
Golden Palms Papagayo Hotel
Papagayo Golden Palms Suites Villas Hotel
Papagayo Golden Palms Hotel
Golden Palms Suites Villas Hotel
Papagayo Golden Palms Suites Villas
Golden Palms Suites Villas
Papagayo Golden Palms
Veelgestelde vragen
Beschikt Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CRC 47000 per kamer.
Waar staat Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel?
Dit hotel in Sardinal ligt aan het strand, op 5 km afstand van Playa Hermosa en Panamá Beach. Ook Playa Calzón de Pobre en Coco Beach liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Papagayo Golden Palms Beachfront Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 289 van 507 beoordelingen
10 - Uitstekend
289
Gastenscore: 8 - Goed. 136 van 507 beoordelingen
8 - Goed
136
Gastenscore: 6 - Redelijk. 53 van 507 beoordelingen
6 - Redelijk
53
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 507 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 20 van 507 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
20
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Shelby
Reisde met partner
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a lovely resort, felt private and not over crowed, very relaxing, staff were all pleasant and very friendly. Would stay there again if back in the area.
Shelby
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ameet
Reisde met familie en kleine kinderen
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay!
Ameet
5 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Marian
Reisde met partner
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The room was spacious, clean and private. The staff were excellent, very friendly and attentive. The grounds were lovely, with plenty of trees and flowering plants. The pool was large and cleaned consistently, and the views of the beach and ocean were beautiful. We saw plenty of birds, iguanas and the howler monkeys.
As for the restaurant, the breakfast was generally very good, but the eggs were frequently cold. The prices are high and several of the dinner items we had were not good....for example, very tough osso buco and over-spiced fettuccine. We had fresher and better food down the beach at the Eco-Camping mini restaurant, and at Blu.
This resort would benefit from more activities. The shallow end of the pool is perfect for things like water volleyball and aquafit.
The place also needs quite a bit of maintenance in the rooms, and on the grounds.
Overall, we had a good stay.
Marian
7 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Jennifer
Reisde met partner
25 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had to stay 1 night recently when our flights home were canceled and this was the closest hotel that had available rooms. Based on the high price, we assumed it would be a lovely experience but unfortunately it was terrible. The hotel has almost an abandoned feel to it and everything feels quite date, old, and not fully taken care of. The room wasn't very clean, there were many bugs inside the room. The shower handle didn't work (either scalding hot or cold water, no in between), the phone didn't work, the toilet barely worked, the wifi was extremely slow and we had zero cell reception. The door lock was the kind that you have on an interior bathroom door (push button), so we also didn't feel safe throughout the night. The front desk staff were friendly but not helpful. We had to send WhatsApp messages to someone named Daniela for anything that we needed. We booked a car through Daniela back to the airport the next morning (including pre-paying), but he never showed up. We ended up having to order an Uber. I have asked for a refund multiple times but Daniela hasn't responded. When we asked the front desk for help they had no information and couldn't help.
Would definitely recommend not staying here and finding something else. I wish we could get our money back.
Jennifer
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Douglas
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location with excellent staff. Loved the black beach.
Douglas
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Dave
Reisde met partner
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was beautiful. The grounds are amazing and well kept. The service was great. Breakfast was delicious. Pool area was nice and not crowded with a great bartender. The beach directly out from hotel is a bit rocky but a short walk down the beach there are amazing areas to get in the water.
Dave
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Claudia
25 jan 2026
Claudia
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel, Manhattan Beach
20 jan 2026
Daniel
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Marie
15 jan 2026
Marie
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge
Reisde met familie
14 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice location. surrounded by nature and direct access to the beach. Area around is quiet, perfect for relaxing. A few minutes drive to Playa del Coco if you want more life or dining options.
Hotel is clean and well maintained. Staff is friendly.
Jorge
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Reid Pat
Reisde met partner
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff were so great! Everyone always providing the extra service. They even surprised me with a drone video of me and my husband kayaking, which was a treat! However, our room phone and safety deposit box were both not working. Not a big deal for us but it’s worth saying. Overall, we loved our 6 days stay and hope to be back!
Reid Pat
5 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Linda
2 jan 2026
Great staff. Mediocre and very expensive food. The rooms and landscaping could use some attention. It was clean with plenty of hot water.
Linda
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Aiza
24 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal, el acceso a la playa, la tranquilidad, la amplitud de la habitación.
Aiza
2 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Khin
Reisde met familie
16 dec 2025
Room is outdated and old
Khin
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Patrick
16 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was great. The room was quite large and bed was comfortable but room definitely had a musty/moldy smell to it. This property is an older property and was once a prime facility. Its a bit outdated though the grounds are very beautiful and the location at the excluded end of the beach was lovely. The breakfast buffet and a la carte weekday menu was mediocre at best. The pastries were not fresh and neither was the juice. Both were pre packaged and low quality. The weekday a la carte breakfast might have filled the stomach of a ten year old..especially the fruit portion. For $230 per night the breakfast better be stellar...it was not. Nevertheless, im not overly disappointed but $230 value is a bit too much...maybe $150-175 max
Patrick
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Lynne
Reisde met partner
15 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are so kind and helpful! The food is absolutely amazing! The rooms are large and clean! The wildlife is entertaining: a group of howler monkeys swung from tree to tree and put on quite a show! We would stay here again!
Lynne
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Juan
Reisde met partner
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All Good
Juan
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jane
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Spotless room, wonderful service
Jane
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super friendly staff, lovely pool, very nice room with a little private verandah. Set on a lovely quiet inlet. Very nice food in the restaurant, including a la carte breakfast included.
Peter
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
anne, Seattle
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were friendly, helpful, and courteous, especially andrea who served is dinner. Rooms were clean and large with fresh linens. Easy walk to swimming beach, beautiful sunset, nice pool. I will definitely stay again.
anne
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Marius
Reisde met partner
28 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was nice and clean. The staff were friendly and helpful. The hotel is right next to a beach and also has a very nice and big pool.
Marius
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Michael
20 nov 2025
Michael
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Shelley
Reisde met partner
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful calm beach. Jungle garden property. Big rooms with garden patio. Nice pool area recommend having car to see area. Close to Hermosa and Coco beach also 1 hour drive to Rincon Area and 20 minute drive to airport.
Cons-lounge/bar area could be set up to be more inviting. Could include bar seating, lively music, drink specials. Would also recommend having paddle boards for the calm water.
Shelley
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Malika
Reisde met een groep
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bonne expérience!
Malika
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jeffrey H
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Such a lovely place. Low season and we had it almost all to ourselves. All the staff so friendly and attentive - Andrea, Sergio, Daniela - we felt like we were family - they greeted us by name, knew what wanted to drink with breakfast (which is included!), were ready to take care of whatever we needed.
Food good - although a little pricey, but that is what you expect at a nice resort. There are a couple of places you can walk to (did for one lunch), but mainly just ate at their nice outdoor restaurant (has an air-conditioned section if you like, but we found al fresco rather enjoyable).
Paddleboards and kayaks for a modest fee (we did the latter). Decent beach you can walk for a couple miles on, without much in the way of waves so easy to swim. And nice and warm water (late Sept). Howler monkeys, iguanas and birds galore all right there. And beautiful gardens.
If you want to do a tour, while you are there, go with Freddy - he is amazing, particularly if you like wildlife. Did his rainforest and volcano tour - amazing and learned so much. His assistant Meme will get you set up. Pura Vida!