Gehele woning

Sea and mountain

Fotogalerie voor Sea and mountain

Een overdekt buitengebied met een zwembad, ligbedden, een loungebank en een barbecue.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen oven en een granieten aanrecht.
Kamer
Een moderne keuken met een bar, een flatscreen televisie en een eettafel.
Zwembad

Gehele woning

4 slaapkamers3 badkamers200 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sea and mountain

  • Discover our exclusive Mar y Monte villa with spectacular ocean views, located in a quiet and elegant area, surrounded by nature and just a few minutes from Palma de Mallorca, as well as an excellent selection of restaurants and amenities. An ideal property for those seeking privacy, comfort, and an unforgettable vacation experience in a privileged setting.



    The villa features 4 spacious and bright bedrooms, 3 of which have en suite bathrooms, providing maximum comfort and privacy for all guests. Each space has been carefully designed with an elegant and functional style, creating a welcoming atmosphere. The home is fully equipped, designed to meet all your needs for an unforgettable stay.



    The living area features an open, functional, and fully equipped kitchen integrated with a spacious living room featuring a comfortable and cozy sofa—ideal for relaxing and spending time with family or friends. The living room opens onto a covered terrace—a perfect space to enjoy throughout the day—offering breathtaking panoramic views of the sea.



    The outdoor area is one of the property’s main highlights. Surrounded by expansive green grounds, the villa features an elegant pool area, perfect for cooling off and soaking up the Mediterranean sun. Next to the pool, a charming chill-out area invites you to relax, enjoy unforgettable sunsets, and spend laid-back evenings in an exclusive and private setting.

    During your stay, you’ll find a gas barbecue area outdoors where you can enjoy al fresco lunches and dinners by the pool all year round.

    A beautiful and cozy villa, perfect for your vacation in Mallorca, combining ocean views, nature, a pool, privacy, and an exceptional location near the city. An exclusive retreat designed to create unique and unforgettable memories.

    *Payment of the eco-tax is mandatory in the Balearic Islands (€2.20 per person per night)*

    *After making your reservation, you will receive all communications through the platform where you made your booking.

    *Payment of the deposit and online check-in are required to access the accommodation.

    *KEYS WILL BE PICKED UP DIRECTLY AT THE ACCOMMODATION.

    *Three days before your arrival (provided the deposit payment and check-in have been completed), you will receive the code for the accommodation’s key box.

    *IMPORTANT: The code can only be used starting on the official check-in date and time indicated in your reservation.

    *On the day of check-out, the keys must be placed in the key box before 10:00 a.m.

    *No events or parties of any kind are permitted*

    *Quiet hours are mandatory between 10:00 p.m. and 9:00 a.m., and consideration for neighbors is essential during the rest of the day (loud music, excessive noise, etc., are not permitted)*

    *Pets allowed upon request*

    *There are motion sensors turned off inside the property*

    *Please keep the kitchen and barbecue areas clean to avoid attracting insects*

    *Important: Due to the house’s location and depending on the season, there may be insects. Slow Villas provides a kit of products so you can enjoy your stay without any inconvenience.*

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Omheinde tuin
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/12302, ESFCTU0000070150000615940000000000000000000ETV/105590
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Palma de Mallorca. Catedral de Santa María de Palma de Mallorca en Plaça d'Espanya zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa Cala Mayor en Playa de Illetas. Jardí del Bisbe en Centre Cultural La Misericòrdia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Palma de Mallorca
Meer villa's in Palma de Mallorca
Kaart
Palma

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een strand, helderblauw water en een opvallend gebouw met een rood dak.
    Playa Cala Mayor
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Een jachthaven met verschillende zeilboten in kalm water.
    Haven van Palma de Mallorca
    5 min. rijden - 3.8 km
  • Cuevas de Génova
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Rocksport Mallorca
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Cala Guix
    4 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Son Sardina - 12 min. rijden
  • Station Marratxí Poligon - 14 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Cuevas De Génova
    9 min. wandelen
  • Mistral Coffee Ponent
    3 min. rijden
  • Calanova
    3 min. rijden
  • ca na Joana
    9 min. wandelen
  • Avocado
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Sea and mountain over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Sea and mountain?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sea and mountain inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Sea and mountain uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sea and mountain?

Deze villa in Palma de Mallorca ligt op 5 km afstand van Platja de Calanova, Haven van Palma de Mallorca en Playa Cala Mayor. Ook Fundació Pilar i Joan Miró a Mallorca en Marivent paleis liggen op 5 km afstand.