Garau Petit Hotel ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand in Palma de Mallorca. Haven van Palma de Mallorca en Jachthaven van Puerto Portals zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa d'el Arenal en Playa de Palma. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuito Mallorca of Palma Arena. Waterskiën, windsurfen en surfen/bodyboarden, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Palma de Mallorca
Calle quarter, 9, El Arenal, Palma de Mallorca, Mallorca, 07600
In de buurt
Playa de Palma
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa d'el Arenal
6 min. wandelen - 0.6 km
Puerto del Arenal
16 min. wandelen - 1.4 km
Aqualand El Arenal
17 min. wandelen - 1.5 km
Iglesia de la Porciúncula
4 min. rijden - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Marratxí Poligon - 13 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 13 min. rijden
Restaurants
McDonald's
3 min. wandelen
Heeren Van Amstel
3 min. wandelen
Level
2 min. wandelen
La Taberna Del Quijote
3 min. wandelen
Andaluz
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Garau Petit Hotel
Hotel vlak bij Playa de Palma
Op loopafstand van Playa d'el Arenal, verwent Garau Petit Hotel gasten met een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Snelle uitcheckservice, een automaat en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Garau Petit Hotel bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Virtuele receptie
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (90 centimeter brede deur)
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 24 inch
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 14.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 9 april tot 7 mei.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Garau Petit Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Garau Petit Hotel?
Vandaag, 3 jul. 2026, kost een verblijf bij Garau Petit Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 jul. 2026 min. € 108, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Garau Petit Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Garau Petit Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Garau Petit Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 minuten wandelen van Playa de Palma en Playa d'el Arenal. Ook Puerto del Arenal en Iglesia de la Porciúncula liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Garau Petit Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
9,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 145 van 341 beoordelingen
10 - Uitstekend
145
Gastenscore: 8 - Goed. 147 van 341 beoordelingen
8 - Goed
147
Gastenscore: 6 - Redelijk. 37 van 341 beoordelingen
6 - Redelijk
37
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 341 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 341 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Briseyda
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Encantados con el lugar, un sitio en buen estado, muy limpio. Y ni hablar de los encargados unas personas súper amables con todo la palabra, una atención increíble de parte de todos.
Briseyda
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kiara
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tiene muy buena ubicación y el staff fue muy amable! alrededor hay muchas cosas que ver y hacer
Kiara
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcel
16 mei 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes kleines Hotel mit guter fußläufiger Anbindung an die für einen Partyurlaub.
Im Hotel selbst war es ruhig, die Zimmer waren sauber und es gab einen relativ großen Balkon.
Vom Personal bekommt man leider nicht viel mit, weil alles Online funktioniert, nachts gibt es allerdings einen Sicherheitsdienst.
Marcel
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Cindy
23 mei 2026
Leider hat es sehr nach Rauch gestunken
Cindy
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary
24 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent clean hotel - great location and staff lovely too
Mary
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nils
1 jun 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Austattung der Zimmer und sehr freundliches Personal.
Nils
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mark
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room in excellent condition and was cleaned daily
Mark
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephanie
19 aug 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Für den Ballermann ein gutes, sauberes kleines Hotel
Stephanie
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
DAVID
12 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Good accommodation for a reasonable price
DAVID
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy bueno
Esta ubicado en una linda zona, es comodo.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sarah
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very good stopover place. Convenient and close to the airport. Very helpful staff.
Sarah
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
suna
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
냉장고 있고 리셉 션오픈시간(8-14시)에는 전기주전자빌려 쓸수 있어요.
주변 호텔에 비해 저렴했고 위치나 컨디션도 좋네요.
suna
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Silke
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Einfaches, sauberes Hostel.
Silke
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nishat
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a perfect stay. The location is amazing. Only 100 metres away from the beach.
Nishat
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deep
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing
Deep
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronaldo
5 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good clean
Ronaldo
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angelina
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super
Angelina
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kerstin
4 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauber und vollkommene ausreichend für einen Ballermann Urlaub. Personal super freundlich und hilfsbereit
Kerstin
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Theresa
15 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Schöne Unterkunft, direkt am Ballermann 2.
Theresa
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jose Antonio
1 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good dining options around the property, walking distance to the beach as it's a few metres away and close to the bus stop to go to the airport. On the other hand, it was a small room but it had all we needed for 1 night in el Arenal.
Jose Antonio
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Motahareh
11 sep 2024
Very clean
Motahareh
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Silvia
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’hotel dispone di armadietti per depositare le valige molto comodi come l’accesso con codice che ti danno.
L’hotel si trova in una buona posizione perché si trova a pochi passi dalla spiaggia di palma e alle varie fermate dell’ autobus
Silvia
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tina
6 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes kleines Hotel, mit süßen Zimmern. Ebenfalls hatten wir einen riesen hroßem balkon mit sitz- und Liegemöglichkeiten. Das Zimmer war sehr sauber und schön eingerichtet. Man darf keinen Lucus erwarten, aber kleines Hotel mit ganz viel Charme!
Tina
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Calvin Michael
29 aug 2024
Positief: Netheid
2min vom Strand weg um 10 min von dem Mega Park
Calvin Michael
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alin-Angel
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not very quiet area but feel pretty safe, other everything was very good organised, I could find parking every night, very clean, good room service, easy and modern self checkin at any time impossible not get in your room