dit appartement ligt in Demuth Park, een wijk in Palm Springs. Palm Springs Aerial Tramway en Uprising Rock Climbing Center zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Rimrock Shopping Center en Canyon Plaza Shopping Center. Ga naar Agua Caliente Casino om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Palm Springs Convention Center, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Palm Springs
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt San Raphael 2 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij San Raphael 2?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij San Raphael 2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij San Raphael 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat San Raphael 2?
Dit appartement ligt in Demuth Park, op 2 km afstand van Demuth Park en Uprising Rock Climbing Center. Ook Tahquitz Creek Golf Resort en Rimrock Shopping Center liggen op 3 km afstand.