Particuliere eigenaar

Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Beschikt Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Price reduction 1 Bdrm Villa at Marriott Shadow Ridge II in Palm Desert, CA?

Dit resort in Palm Desert ligt op 3,2 km van Sunnylands Center and Gardens en op 10 km afstand van Westin Mission Hills Resort -Pete Dye Course en Agua Caliente Casino. Ook Palm and Valley Golf Courses at Desert Springs en Classic Club liggen op 10 km afstand.