Tabist Business Hotel New Ohama
Fotogalerie voor Tabist Business Hotel New Ohama





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Misschien vind je dit ook leuk

Tokyu Stay Osaka Honmachi
Minami
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Sportschool
8.8 van 10, Uitstekend, 920 beoordelingen
De prijs is € 59
23 feb - 24 feb
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3-chome-11-3 Ohama Kitamachi Sakai Ward, Sakai, Osaka, 590-0974
In de buurt
Oude Vuurtoren van Sakai8 min. wandelen - 0.7 km- Huis van Sen no Rikyu11 min. wandelen - 1.0 km
- Sakai Plaza of Rikyu and Akiko11 min. wandelen - 1.0 km
- Fenice Sacay2 min. rijden - 2.3 km
- Stadhuis van Sakai4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
- Metrostation Terajicho - 10 min. wandelen
- Metrostation Sakai - 11 min. wandelen
- Kobe (UKB) - 51 min. rijden
Restaurants
- 堺出 島漁港 とれとれ市9 min. wandelen
- U・K WILDCATS Southside8 min. wandelen
- うどん 竹生7 min. wandelen
- 明治色亭 ー お好み焼き9 min. wandelen
- umisoba6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tabist Business Hotel New Ohama
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Il Grandit
Hotel Il Grandit
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
8.0 van 10, Zeer goed, 36 beoordelingen
De prijs is € 41
19 feb - 20 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: JPY 1000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
Tabist Business Ohama Sakai
Tabist Business Hotel New Ohama Hotel
Tabist Business Hotel New Ohama Sakai
Tabist Business Hotel New Ohama Hotel Sakai

















