HOPETREE Tennoji

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Economy eenpersoonskamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(13 beoordelingen)
  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

HOPETREE Tennoji ligt in Tennoji, een wijk in Osaka. Namba Grand Kagetsu-theater en Kasteel van Osaka zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Dotonbori en Abeno Harukas. Ga naar Kyocera Dome Osaka om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Tennoji, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Kaart
1 Chome-1-7 Matsuzakicho, Abeno Ward, Osaka, Osaka, 545-0053

In de buurt

  • Stadsgezicht met een opvallend glazen wolkenkrabber, een gebogen voetgangersbrug en omliggende moderne gebouwen.
    Abeno Harukas
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een rustig vijver met waterlelies, omgeven door weelderige begroeiing en een houten paviljoen.
    Tennoji-park
    8 min. wandelen - 0.8 km
  • Een traditionele Japanse pagode met meerdere verdiepingen, voor een helderblauwe lucht met verspreide wolken.
    Tempel Shitenno-ji
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Een binnenzwembad met versierde bogen en zuilen, een betegelde vloer met geometrische patronen en een blauw verlicht plafond.
    Spa World
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • De ingang van een dierentuin met een bord voor Diergaarde Tennozu en een illustratie van een ijsbeer.
    Dierentuin Tennoji
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Tennoji-ekimae - 3 min. wandelen
  • Station Tennoji - 5 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 32 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
  • Café & Meal MUJI
    8 min. wandelen
  • モスバーガー
    8 min. wandelen
  • KICHIRI 天王寺店
    8 min. wandelen
  • ブラッスリー モノクローム
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

HOPETREE Tennoji

  • Hotel vlak bij Spa World
  • HOPETREE Tennoji ligt in de buurt van Abeno Harukas en Dierentuin Tennoji en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij HOPETREE Tennoji bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en toiletten met elektronische bidets
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
    • Verwarming en schoonmaakservice

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice op verzoek
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Dun tapijt in de kamer
  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: JPY 1000
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 1000

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 02.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 14 mei 2025 tot 30 juni 2025 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor vroeg inchecken: JPY 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor laat uitchecken: JPY 1000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Alipay, Apple Pay, PayPay, LINE Pay en R Pay
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij HOPETREE Tennoji?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij HOPETREE Tennoji zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij HOPETREE Tennoji inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Tegen een bedrag van JPY 1000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij HOPETREE Tennoji uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van JPY 1000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat HOPETREE Tennoji?

Dit hotel ligt in Tennoji, op 10 minuten wandelen van Tennoji-park en Abeno Harukas. Ook Spa World en Tsutenkaku Tower liggen op 2 km afstand. Metrostation Tennoji-ekimae en Station Tennoji liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over HOPETREE Tennoji

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 51 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 75 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

WEN KAI

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

優秀的住宿體驗,CP值高

飯店地理位置優良,一人入住價錢也很划算,住起來也很舒適!
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent!

Very nice rooms with everything you need!
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Conveniently located near Tennoji Station, with easy access to shopping and dining options.
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service

出張滞在

出張には問題なしのホテルでした
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

CHUNGI

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location or such a convenient and quiet,
5 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

terumi

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔で最寄りの天王寺駅まで近く、どこに行くにもとにかく便利です。
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The room is very clean and the bed is comfortable.
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Han Hsuan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

很棒的住宿體驗

房間設備齊全,床很舒服,CP值高,交通方便,除了因爲在道路旁晚上比較吵之外,其他都很棒!
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

KAORI

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても綺麗で快適でした
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

HopeOsaka

It has a convenient system, clean bathrooms, and good service from the staff
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The room was super clean and comfy. This is my second time staying here. I'll definitely stay here again if I come back to Osaka.
7 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Leem

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superb service. The staff was very helpful and friendly. Highly satisfied with room condition too.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

WEN-HAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
離天王寺車站不遠,設備都蠻新也方便。
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Te-tai

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good!
7 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Near Tennoji station
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Near Tennoji station. Very convenient.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Hou-Ming

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
靠背鐵道,晚上較吵,每天會有一包沖泡咖啡,滿貼心的!
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Chiyo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
いつも便利で使っています。 バスルームも清潔感があり、満足です。
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Lorena

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel, was clean, great location to the central and local train, nice service on front desk, but the only thing I would change is the beds, they are so uncomfortable and hard to rest on.
6 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very comfortable
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hwee Leng

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very near Tennoji station! Comfortable room – we've stayed 3 times now! A bit inconvenient without in-house laundry, though.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

laamfung

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
verygood,i will come back!thanks
6 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

MASAYA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
よかったです
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Oscar

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good thank you
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Yessenia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Or room was so beautiful. The bed was a little small for two persons. The place is located near subway stations so it was so easy to commute in the city. The hotel crew was so kind.
4 nachten verbleven in november 2024